Aktualności

BRODKA

Brodka – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka oraz artystka konceptualna, która tyle samo uwagi poświęca warstwie muzycznej, tekstowej, jak i wizualnej wszystkiemu, co tworzy. Brodka redefiniuje się na nowo z każdym kolejnym albumem, czerpiąc z rocka alternatywnego, popu, elektroniki oraz muzyki gór, w której wyrosła – opracowała własny niepowtarzalny, bezkompromisowy styl. 30 września 2022 wystąpi w Bielskim Centrum Kultury.

czytaj więcej

Dumni z BB - lipiec

Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne lato z cyklu DUMNI Z BB.  Na dwóch scenach zagrają dla Was fantastyczne kapele!

W lipcu m.in. Jacek Wójcicki, Wanda i Banda, Studio Accantus i Cumbancheros. WSTĘP WOLNY. Zapraszamy!!!

czytaj więcej

RICHARD BONA

 Prawdopodobnie najbardziej wszechstronny muzyk naszych czasów, multiinstrumentalista, niedościgły wirtuoz basu, wokalista rozpoznawalny po pierwszej frazie, kompozytor, lider – człowiek instytucja.

czytaj więcej

Ray Wilson

Ray Wilson - ostatni frontman legendarnego Genesis, zaprezentuje podczas koncertu zarówno twórczość solową jak i największe przeboje tej kultowej grupy.  W tym roku ukazał się najnowszy album artysty - „The Weight of Man”, a pochodzące z niego premierowe kompozycje także zabrzmią podczas nadchodzącej trasy.

czytaj więcej

Balet ŚPIĄCA KRÓLEWNA

Baletowa klasyka z Ukrainy w Bielskim Centrum Kultury. ŚPIĄCA KRÓLEWNA – balet w trzech aktach w wykonaniu artystów BALETU OPERY KIJOWSKIEJ - 5 grudnia 2022.

czytaj więcej

Bielska Zadymka Jazzowa 2022

Bielskie Centrum Kultury było (po raz kolejny) współorganizatorem i PARTNEREM STRATEGICZNYM  Bielskiej Zadymki Jazzowej. Współtworzyliśmy tegoroczny Festiwal na poziomie organizacyjnym i technicznym, zapewniając dźwięk i światło na części koncertów. Bielska Orkiestra Dęta działająca pod patronatem BCK otwierała niedzielną Paradę Nowoorleańską.

czytaj więcej

„VIVO AMORE” - BOGUSŁAW MORKA i goście

W programie największe szlagiery z operetek i musicali, pieśni włoskie, hiszpańskie oraz muzyczne niespodzianki, m.in. Wesoła Wdówka, Baron Cygański, Paganini, My Fair Lady, West Side Story, El Condor Pasa, Skrzypek na Dachu, Volare, Ciao Bambina, Love Story, Siboney, My Way i inne wielkie przeboje. Wystąpią: Bogusław Morka, Edyta Piasecka, Renata Johnson-Wojtowicz, Sławomir Naborczyk, Daniel Cebula-Orynicz oraz Orkiestra  Kameralna „Alla Polacca”.

czytaj więcej

Dzień Dobry BCK

Od poniedziałku do piątku, w lipcowe poranki, Bielskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia ruchowe pod hasłem DZIEŃ DOBRY BCK.

Będzie gimnastyka, Latino Solo, Slavica Dance i Chustotańce. Zaczynamy 4 lipca.

czytaj więcej

Gimnastyka taneczna w BCK

Nowa propozycja BCK-u. Zapraszamy na gimnastykę z elementami tańca. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o g. 9.00.

czytaj więcej

MUZYCZNO-TANECZNY SZEJKER

Taniec i śpiew na koncercie grup działających w Bielskim Centrum Kultury. Na jednej scenie pojawią się zespół Jarzębinki oraz chór Ave Sol.

czytaj więcej

Pat powrócił do Bielska-Białej

Na ten koncert fani Pata Metheny’ego czekali ponad dwa lata. Było warto… Mistrz jazzowej gitary pokazał, że jest w znakomitej formie.

czytaj więcej

Od L'Amour do San Fran, czyli VITO w Bielsku-Białej

Przebojem wdarł się na polski rynek muzyczny, imponując ciekawym głosem i muzyczną świeżością. W Bielsku-Białej jego fani wykupili wszystkie bilety na koncert. Vito Bambino wystąpił 1 czerwca w Bielskim Centrum Kultury.

czytaj więcej

Strony