Aktualności

KOMUNIKAT!!!

Uwaga:

Wszystkie imprezy organizowane pomiędzy 20 marca a 18 kwietnia 2021 r. zostają przesunięte na inne terminy. Bilety zachowują ważność.

czytaj więcej

Bieżąca informacja o imprezach w BCK oraz ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

[Ostatnia aktualizacja 8 kwietnia g. 15:00] Poniżej zamieszczamy stale aktualizowane informacje o imprezach w BCK - odwołanych, przeniesionych lub zawieszonych z powodu koronawirusa w Polsce. 

TUTAJ TAKŻE REGULAMIN WIDZA  ZASADY BEZPIECZEŃSTWA 

czytaj więcej

Pat Metheny SIDE EYE - KONCERT PRZENIESIONY na 8.06.2022

Marcin Kydryński prezentuje: Siesta w Drodze PAT METHENY - SIDE EYE w/James Francis & Joe Dyson. Bielski koncert odbędzie się  8 czerwca 2022  o g. 19.00. w kościele w Aleksandrowicach.

czytaj więcej

VIVA Wiedeń – VIVA Broadway

Wielka Gala Wiedeńska z Gwiazdami - VIVA WIEDEŃ - VIVA BROADWAY to projekt muzyczny AVIP Group - Woytek Mrozek Production. W programie udział wezmą gwiazdy polskiej sceny operowej i operetkowej młodego pokolenia artyści – znani polskiej i międzynarodowej publiczności.

KONCERT został przeniesiony z 26 marca na 23 kwietnia 2021. Bilety zachowują ważność. 

czytaj więcej

spektakl WIESZ, ŻE WIEM

Spektakl WIESZ, ŻE WIEM - PRZENIESIONY z 19 października 2020/11 kwietnia 2021.  Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.

czytaj więcej

Siesta w drodze: Miroca Paris

Siesta w drodze powraca do Bielska-Białej. 13 maja w Bielskim Centrum Kultury wystąpi Miroca Paris.

czytaj więcej

Nie żyje Krzysztof Krawczyk

Od prawie 60 lat na scenie, setki przebojów, ponad 100 nagranych płyt. Po raz ostatni koncertował w Bielsku-Białej 9 lat temu. Nie żyje Krzysztof Krawczyk.

czytaj więcej

WESOŁEGO ALLELUJA!!!

Zbliżają się Świeta Wielkiej Nocy. Zanim wpadniecie Państwo w wir świątecznych przygotowań, zapraszamy do obejrzenia filmowych życzeń od zespołu BIELSKO.

czytaj więcej

Chustotańce - online

Druga lekcja on-line przed nami. Spotykamy się jutro (31 marca) o godz. 10:30 na żywo na fanpage'u @Chustotańce w Bielsku-Białej :)

czytaj więcej

I tak się trudno rozstać

W dniu nadania Bielskiemu Centrum Kultury imienia Marii Koterbskiej (18 marca) w BCKu odbył się koncert poświęcony pamięci piosenkarki, w wykonaniu młodych artystów Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. Marii Koterbskiej.

 

czytaj więcej

Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej

BCK od dzisiaj (18 marca) nosi imię Marii Koterbskiej. Zdecydowali o tym bielscy radni, jednogłośnie przyjmując uchwałę w tej sprawie.

czytaj więcej

Małgorzata Ostrowska - The Best Of

Małgorzata Ostrowska od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Przez lata związana z kultowym zespołem Lombard, dziś doskonale radzi sobie w ramach solowej kariery.

czytaj więcej

Strony