Aktualności

Bieżąca informacja o imprezach w BCK oraz ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

[Ostatnia aktualizacja 23 września g. 08.00] Poniżej zamieszczamy stale aktualizowane informacje o imprezach w BCK - odwołanych, przeniesionych lub zawieszonych z powodu koronawirusa w Polsce. 

TUTAJ TAKŻE REGULAMIN WIDZA BCK  ZASADY BEZPIECZEŃSTWA 

czytaj więcej

Siesta w drodze: YAMI

YAMI - jeden z założycielskich siestowych artystów powraca do Polski z nowym albumem.

Już w sprzedaży

czytaj więcej

10 tenorów w Domu Muzyki

To jeden z pierwszych koncertów w Domu Muzyki z covidowymi ograniczeniami. Publiczność dostosowała się do nowych zasad, a artyści z Polski i Ukrainy zebrali gromkie oklaski.

czytaj więcej

spektakl WIESZ, ŻE WIEM

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.

czytaj więcej

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY AUTOBUSU

Bielskie Centrum Kultury w Bielsku-Białej ogłasza sprzedaż autobusu MERCEDES-BENZ Tourismo 15 RHD z 2009 roku,  w trybie pisemnego przetargu nieograniczonego

 

 

czytaj więcej

Jesienny Crossover

To niezwykłe wydarzenie promujące najnowszą płytę tria The ThreeX. Gośćmi specjalnymi zespołu będą Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi, puzonista Zoltan Kiss ze słynnego austriackiego septetu dętego Mnozil Brass oraz Czesław Jakubiec - śpiewak operowy, który od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. 

czytaj więcej

Jazzowa Jesień 2020

 W dniach od 19 do 22 listopada odbędzie się 18. edycja Jazzowej Jesieni im. Tomasza Stańko.

czytaj więcej

Maseczki od zespołu Bielsko

Już dwukrotnie na ulicach Bielska-Białej spotkać można było członów Zespołu Pieśni i Tańca Bielsko, którzy wręczali mieszkańcom maseczki.

czytaj więcej

Taneczna oferta BCK

Od września wróciły zajęcia taneczne w Bielskim Centrum Kultury.  Zapraszamy wszystkich chętnych do Szkoły Tańca dla Seniorów oraz na zajęcia z cyklu Roztańczona Mama - Chustotańće.

czytaj więcej

Bielski Chór Kameralny w Sali Ceremonii

Bielskie Centrum Kultury, Gmina Wyznaniowa Żydowska w Bielsku – Białej oraz Stowarzyszenie Pasjonatów Muzyki Chóralnej zaprasza na koncert zatytułowany „Hatikva znaczy nadzieja" w wykonaniu Bielskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Beaty Borowskiej

czytaj więcej

Wspomnienie prof. Góreckiego

Koncert Galowy z okazji 10. rocznicy śmierci prof. H. M. Góreckiego odbędzie się w Domu Muzyki 1 października. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie biletowej BCK.

 

czytaj więcej

Strony

Sponsorzy główni

sponsorzy

Partnerzy

ministerstwo kultury pzu