Aktualności

Bieżąca informacja o imprezach w BCK oraz ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

[Ostatnia aktualizacja 21 maja g. 15:00] Poniżej zamieszczamy stale aktualizowane informacje o imprezach w BCK - odwołanych, przeniesionych lub zawieszonych z powodu koronawirusa w Polsce. 

TUTAJ TAKŻE REGULAMIN WIDZA  ZASADY BEZPIECZEŃSTWA 

czytaj więcej

Lipcowe koncerty w Bielsku-Białej (program)

Lato z Kulturą-Dumni z BB to cykl koncertów pod patronatem Prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego. W sobotnie, lipcowe wieczory zapraszamy na Rynek. 

czytaj więcej

Sierpniowe koncerty plenerowe (program)

Lato z Kulturą-Dumni z BB to cykl koncertów pod patronatem Prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego. W sobotnie, sierpniowe wieczory zapraszamy na Rynek.  W niedziele zespoły TKB (1 sierpnia), jazz (15 sierpnia) oraz piosenka bajkowa (22 sierpnia).

czytaj więcej

Lato z Kulturą - Dumni z BB trwa (relacje i zapowiedzi)

Trwają koncerty w ramach Lata z Kulturą - Dumni z BB. Cykl potrwa przez całe wakacje. Występy odbywają się na bielskim Rynku oraz w Parku Słowackiego.

czytaj więcej

Muniek i przyjaciele

Muniek i przyjaciele - to kolejny koncert z cyklu Inne Brzmienie Miasta. Na koncercie usłyszycie największe przeboje wykonywane przez Muńka Staszczyka: z zespołami T.LOVE, Szwargierkolaska i solo.

czytaj więcej

BCK zatrudni...

Szukasz niebanalnej pracy, oferującej kontakt z największymi gwiazdami polskiej i światowej sceny muzycznej – Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej ma propozycję właśnie dla Ciebie. To pozwalające rozwinąć skrzydła w świecie organizacji koncertów, spektakli i imprez artystycznych stanowisko kierownika Działu Techniczno-Administracyjnego BCK - specjalisty ds. obsługi i realizacji oświetlenia podczas przedsięwzięć przygotowywanych przez Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej.

czytaj więcej

Truskawki w Milanówku

Piosenki największych twórców polskiej piosenki w wykonaniu bielskiej młodzieży. Truskawki w Milanówku, to coroczny koncert Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej organizowany na urodziny swojej patronki, Marii Koterbskiej. W  tym roku - po raz pierwszy bez niej.

czytaj więcej

LESZEK MOŻDŻER w BCK

Prawdziwa gratka dla miłośników dobrej muzyki. 3 października w Bielskim Centrum Kultury zagra Leszek Możdżer.

czytaj więcej

Nagrody prezydenta miasta w dziedzinie kultury i sztuki wręczone

Dyplom honorowy na Gali wreczenia Ikarów - nagród prezydenta miasta w dziedzinie kultury i sztuki otrzymała Bielska Orkiestra Dęta. Nagród związanych z BCKiem było znacznie więcej. Wręczenie nagród odbyło się w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

czytaj więcej

KARAŚ/ROGUCKI - z cyklu: Inne Brzmienie Miasta

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

czytaj więcej

Siesta znowu w Bielsku-Białej

Po dziewięciu miesiącach, jak obliczył Marcin Kydryński, Siesta w drodze powróciła do Bielska-Białej. Wraz z nią zameldował się Miroca Paris.

czytaj więcej

Truskawki w Milanówku - koncert z okazji rocznicy urodzin Marii Koterbskiej

Piwnica artystyczna  im. Marii Koterbskiej przygotowała specjalny koncert z okazji rocznicy urodzin pani Marii. Zapraszamy do BCK 11 lipca o g. 18.00

czytaj więcej

Strony