Aktualności

Daria Zawiałow - 15 czerwca 2021

DARIA ZAWIAŁOW- to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Koncert z cyklu Inne Brzmienie Miasta.

czytaj więcej

Inne Brzmienie Miasta

Inne Brzmienie Miasta to nowy cykl koncertów w Bielskim Centrum Kultury. Elektryzujące fanów  wydarzenia zaplanowaliśmy na jesień. W czerwcu mały przedsmak BRZMIENIOWYCH emocji, za sprawą Darii Zawiałow.

czytaj więcej

Bieżąca informacja o imprezach w BCK oraz ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

[Ostatnia aktualizacja 4 maja g. 13:00] Poniżej zamieszczamy stale aktualizowane informacje o imprezach w BCK - odwołanych, przeniesionych lub zawieszonych z powodu koronawirusa w Polsce. 

TUTAJ TAKŻE REGULAMIN WIDZA  ZASADY BEZPIECZEŃSTWA 

czytaj więcej

VIVA Wiedeń – VIVA Broadway

Wielka Gala Wiedeńska z Gwiazdami - VIVA WIEDEŃ - VIVA BROADWAY to projekt muzyczny AVIP Group - Woytek Mrozek Production. W programie udział wezmą gwiazdy polskiej sceny operowej i operetkowej młodego pokolenia artyści – znani polskiej i międzynarodowej publiczności.

czytaj więcej

Siesta w drodze: Miroca Paris

Siesta w drodze powraca do Bielska-Białej. 28 czerwca w Bielskim Centrum Kultury wystąpi Miroca Paris.

czytaj więcej

Poranek Muzyczny dla Dzieci - 6 czerwca 2021

Moja Mała Ojczyzna. Poświęcony Bielsku-Białej specjalny koncert SuperWirtuozów z udziałem solistów zespołu, w bogatym repertuarze muzyki klasycznej, filmowej oraz piosenki dziecięcej. Koncert trwa ok. 60 minut.

czytaj więcej

Michał Szpak

Michał Szpak dwukrotnie wystąpi w Bielsku-Białej. Koncerty zaplanowano na 10 września g. 17.00 i 20.30

czytaj więcej

Misie na widowni BCK

Ciągle czekamy na otwarcie Bielskiego Centrum Kultury. Na razie na widowni zasiadły...MISIE. A wszystko dlatego, żeby przypomnieć że  chceMISIEkoncertów i chceMISIEkultury

 

czytaj więcej

Zapraszamy na koncert on-line

Piosenki patriotyczne, dynamiczne układy taneczne, utwory Marii Koterbskiej i zespołu Golec uOrkiestra wypełniły koncert Bielskiej Estrady  z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Premiera  odbyła się 3 maja o g. 15.00 na profilu FB Bielskiego Centrum Kultury.

czytaj więcej

Pat Metheny i Bielsko-Biała

Przez 10 lat trwały starania, żeby zaprosić do Bielska-Białej Pata Metheny’ego.  Po raz pierwszy udało 9 lat temu. Artysta ponownie zagra w naszym mieście w 2022 roku w ramach światowej trasy koncertowej.

czytaj więcej

Narodowy Spis Powszechny - informacje

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Spisem objęci są mieszkańcy Polski – zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy, a także stali mieszkańcy Polski przebywający w czasie spisu za granicą.

czytaj więcej

Chick Corea - wspomnienie

Chick Corea na zaproszenie Bielskiego Centrum Kultury dwukrotnie gościł z koncertami w Bielsku-Białej. Ten znakomity amerykański pianista jazzowy i kompozytor odszedł niedawno w wieku niespełna 80 lat.

czytaj więcej

Strony