Aktualności

KUBA BADACH (Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha)

Repertuar koncertu obejmuje utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Zapraszamy do BCK-u już 30 marca 2022.

czytaj więcej

Another Pink Floyd /gościnnie Marek Raduli

Największe przeboje Pink Floyd na żywo!
Na naszej scenie wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na bielski koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli - bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda, a obecnie Laboratorium.

czytaj więcej

Jan Wolański - "Miłość niejedno ma imię".

Jan Wolański - solista Opery Narodowej oraz Zespołu "Śląsk", występuje wraz z córką Joanną Wolańską. Przeboje klasyki muzyki rozrywkowej i musicalowej. Zapraszamy na koncert Jana Wolańskiego w programie Miłość niejedno ma imię -  17 lutego 2022 r., Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej.

czytaj więcej

KOMUNIKAT COVID

     Ze względu na panujące obostrzenia wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. (Dz.U. z 2021r. poz. 861 z późniejszymi zmianami), liczba miejsc w Sali widowiskowej jest limitowana.

czytaj więcej

PIDŻAMA PORNO, z cyklu: Brzmienie Miasta

Po raz pierwszy w Bielskim Centrum Kultury, po kilku latach przerwy znowu w Bielsku-Białej. Ważne teksty i żywiołowa, przebojowa muzyka. Legenda undergroundu zagra koncert w Bielsku-Białej 25 lutego 2022 roku.

czytaj więcej

Viki Gabor

Viki Gabor, 14-letnia finalistka drugiej edycji programu "The Voice Kids", wystąpi 22 marca2021 5 lutego 2022 w Bielskim Centrum Kultury.

czytaj więcej

Pat Metheny SIDE EYE - 8.06.2022

Marcin Kydryński prezentuje: Siesta w Drodze PAT METHENY - SIDE EYE w/James Francis & Joe Dyson. Bielski koncert odbędzie się 8 czerwca 2022 o g. 19.00. w kościele w Aleksandrowicach.

czytaj więcej

Noworoczny walc - Muzyczna Ballada Europy

   Już 19 stycznia 2022 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu  Muzyczna Ballada Europy. Koncert Orkiestry im. Telemanna i solistów jest zatytułowany „Noworoczny walc”.

czytaj więcej

Bielszczanie oczarowani Virskim

Nieprawdopodobna sprawność i taneczna koordynacja. Bielska widownia zachwyciła się tanecznymi popisami Narodowego Baletu Ukrainy VIRSKI.

czytaj więcej

80. urodziny Johna McLaughlina

80. urodziny mistrza gitary. John McLaughlin, brytyjski gitarzysta jazzowy urodził się 4 stycznia 1942 roku.

Bielscy fani jazzu zapewne doskonale pamiętają jego koncert w Bielskim Centrum Kultury, na Jazzowej Jesieni w 2013 roku.

czytaj więcej

SYLWESTER 2021/2022

Najlepszy Sylwester w Bielsku-Białej. Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski i Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej zapraszają na plac Ratuszowy.

Bawimy się 31 grudnia od g. 20.00 do 2.00 Gorące rytmy i znakomita zabawa. WSTĘP WOLNY

czytaj więcej

Stare DObre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

czytaj więcej

Strony