Repertuar

„VIVO AMORE” - BOGUSŁAW MORKA i goście

W programie największe szlagiery z operetek i musicali, pieśni włoskie, hiszpańskie oraz muzyczne niespodzianki, m.in. Wesoła Wdówka, Baron Cygański, Paganini, My Fair Lady, West Side Story, El Condor Pasa, Skrzypek na Dachu, Volare, Ciao Bambina, Love Story, Siboney, My Way i inne wielkie przeboje. Wystąpią: Bogusław Morka, Edyta Piasecka, Renata Johnson-Wojtowicz, Sławomir Naborczyk, Daniel Cebula-Orynicz oraz Orkiestra  Kameralna „Alla Polacca”. Bilety w cenie 120 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+.

 

 

czytaj więcej
29 września 2022
18:00
BCK

BRODKA

Brodka – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka oraz artystka konceptualna, która tyle samo uwagi poświęca warstwie muzycznej, tekstowej, jak i wizualnej wszystkiemu, co tworzy. Brodka redefiniuje się na nowo z każdym kolejnym albumem, czerpiąc z rocka alternatywnego, popu, elektroniki oraz muzyki gór, w której wyrosła – opracowała własny niepowtarzalny, bezkompromisowy styl.  Bilety w cenie 120 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+

czytaj więcej
30 września 2022
19:00
BCK

spektakl Ludzie inteligentni g. 16.00 i 18.30

To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi… Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko w ich relacjach zaczyna panować spokój, bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. Organizator: adra-art. Bilety w cenie 140, 110 i 70 zł.

02 października 2022
16:00
BCK

Royal Ukrainian Ballet JEZIORO ŁABĘDZIE - PRZENIESIONY na 16.02.2023

  SPEKTAKL NIE ODBĘDZIE SIĘ w DNIU 4 PAŹDZIERNIKA 2022. SPEKTAKL PRZENIESIONY - NOWY TERMIN 16 lutego 2023.

04 października 2022
20:00
BCK

25. Festiwal Kompozytorów Polskich - 2022

6.10 (BCK) - koncert Bielskiego Towarzystwa Muzycznego z okazji 25-lecia projektu Wychowanie Przez Muzykę, 6.10 (BCK) - koncert inauguracyjny, 7.10 (sala ZPSM) - koncert szkolny, 7.10 (foyer BCK) - SALON MUZYCZNY – 25 LAT FESTIWALU KOMPOZYTORÓW POLSKICH, 8.10 (Cavatina Hall) - koncert finałowy. BILETY na koncert inauguracyjny i Salon Muzyczny: 50 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+ Bilety na koncert finałowy dostępne w Cavatina Hall.

 

 

czytaj więcej
06 października 2022
do 08 października 2022
BCK, Szkoła Muzyczna, Cavatina Hall.

Poranek Muzyczny dla Dzieci - 9 października 2022

SuperWirtuozi wracają z wakacji! Październikowy koncert rodzinny inspirowany jest wakacyjnymi przygodami jakie jeszcze nie tak dawno przeżywaliśmy. SuperWirtuozi wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi podróżując dookoła muzycznego świata, poznali różne gatunki tańców. Bilety w cenie 20 zł. Zniżki: dzieci, Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+

 

 

czytaj więcej
09 października 2022
11:00
BCK

ANDRZEJ RYBIŃSKI, koncert z okazji Dnia Seniora

Andrzej Rybiński - twórca takich przebojów jak "Nie liczę godzin i lat", "Pocieszanka", "Za każdą cenę", czy "Czas relaksu". Na scenie, nieprzerwanie od początku lat 70-tych. Współtwórca zespołu Dwa Plus Jeden oraz Andrzej i Eliza. Na koncercie zaprezentuje swoje dobrze znane przeboje oraz piosenki z nowego repertuaru. Bilety w cenie 10 zł, tylko dla seniorów 60+. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 2 bilety.
 
 

09 października 2022
18:00
BCK

Koncert dla wszystkich: operetka KSIĘŻNICZKA CZARDASZA

Arte Creatura Teatr Muzyczny serdecznie zaprasza na operetkę „Księżniczka czardasza” E. Kálmána „Księżniczka czardasza” to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. Operetka przepełniona jest największymi hitami łączącymi czar wiedeńskich salonów i węgierskich rytmów. Do najsłynniejszych przebojów należą: Choć na świecie dziewcząt mnóstwo, Artystki, artystki, artystki z variété, W rytm walczyka serce śpiewa – kochaj mnie. Bilety w cenie 20 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+

12 października 2022
18:00
BCK

De Mono "Osiecky" - KONCERT ODWOŁANY

Na najnowszej płycie De Mono, w całości opartej o twórczość Agnieszki Osieckiej, znajdują się m.in. kompozycje Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Sikorowskiego i Andrzeja Kurylewicza. A wszystko to w zupełnie nowej odsłonie i zupełnie na nowo odczytane. Wśród utworów powszechnie kojarzących się z Agnieszką Osiecką („Piosenka o okularnikach”, „Polska Madonna” czy „Uciekaj moje serce”) na płycie znajdziemy jeszcze „Nim wstanie dzień”, „Deszcze niespokojne”, „Chodzi o to żeby nie być idiotą” i wiele innych. Męski punkt widzenia na twórczość Osieckiej znalazł odbicie w tytule – „Osiecky”. Bilety w cenie 100 zł. Zniżki: Bielska Karta ROdzina+, Bielska Karta Seniora, Weteran+

14 października 2022
19:00
BCK

spektakl ŻYCIE: TRZY WERSJE - ODWOŁANY

Decyzją organizatora: Agencja Teatralna Przemysław Galant SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY.

 

14 października 2022
19:00
BCK

spektakl Wieczór Panieński plus

Wieczór panieński zdarza się raz... na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Organizator: Agencja Artystyczna MUZA. Bilety w cenie 120, 110 i 90 zł.

15 października 2022
17:00
BCK

spektakl NAJSŁODSZY OWOC

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno... Jesteście Państwo przekonani?
Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania ku uciesze publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski.

Bilety w cenie 110 zł. Organizator: OPUS ART

16 października 2022
16:00
BCK

Ray Wilson

Ray Wilson - ostatni frontman legendarnego Genesis, zaprezentuje podczas koncertu zarówno twórczość solową jak i największe przeboje tej kultowej grupy.  W tym roku ukazał się najnowszy album artysty - „The Weight of Man”, a pochodzące z niego premierowe kompozycje także zabrzmią podczas nadchodzącej trasy.

Bilety w cenie 120 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+

czytaj więcej
18 października 2022
18:00
BCK

Katarzyna Groniec "Niektóre sytuacje"

Czy przychodzi Ci do głowy czasem taka myśl, że jesteś inny, że coraz bardziej nie pasujesz do tego świata? Czy przychodzi Ci do głowy czasem taka myśl, że przychodzisz na koncert Groniec bo jesteś jakiś inny?
Zadajemy sobie więcej pytań, mamy więcej wątpliwości, niepokojów, bo dostrzegamy więcej – taka sytuacja. Ale z drugiej strony jesteśmy bardziej podatni na zachwyty, celebrowanie chwil szczęścia, bo… dostrzegamy więcej – taka sytuacja. „Niektóre sytuacje” to wysublimowany, kameralny koncert-opowieść wysnuta z wrażliwości artystki i symbiozy dwóch czarodziejów dźwięku Adama Skrzypka i Grzegorza Rdzaka.
Bilety w cenie 80 zł. Zniżki: Bielska Karta Rodzina +, Bielska Karta Seniora, Weteran+

 

 

czytaj więcej
20 października 2022
19:00
BCK

ZAKOPOWER

Zespół Zakopower prowadzony przez Sebastiana Karpiela-Bułeckę bije rekordy popularności. Zakopower to folkowa „dusza” obleczona rockowym „ciałem”. Z jednej strony wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Bilety w cenie 110 zł. Zniżki: Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora, Weteran+

 

czytaj więcej
21 października 2022
19:00
BCK

spektakl CZWORO DO POPRAWKI ODWOŁANY

 Spektakl przeniesiony z 28 października  2021 SPEKTAKL ODWOŁANY

Czworo do poprawki to polska komedia małżeńska w najlepszym wydaniu. Spotykają się w pensjonacie: starsze, przeżyte małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Obsada: Katarzyna Herman, Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Korcz, Wojciech  Wysocki. Bilety w cenie 110 i 80 zł. Organizator: Art Source

 

21 października 2022
20:00
BCK

spektakl LA BOMBE

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia: wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez! Caroline i Stéphane: małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci. Wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu zdeterminowani, zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka.  TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!! Bilety w cenie 120 i 110 zł. Organizator: IDEA ART

 

22 października 2022
17:00
BCK

Krystyna Giżowska

W programie: Krystyna Giżowska - Nie było ciebie tyle lat - największe przeboje oraz duet Kamiola Kamil Hofman, Aleksandra Nykiel. Organizator: Stowarzyszenie Protalent. Bilety w cenie 55 zł, emeryci 40 zł.

24 października 2022
18:00
BCK

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Interaktywny mega-show dla całej rodziny. Lot w kosmos to marzenie każdego z nas. Podróż po Galaktyce? Bycie jednym z astronautów?  Realizacja arcytrudnej misji? Teraz to możliwe.

Na widzów czeka FASCYNUJĄCĄ PODRÓŻ promem kosmicznym, którego kapitanem jest piękna ALKIONA a jej asystentem android WILLY. Na czas przedstawienia sala widowni zamienia się w kabinę statku kosmicznego, a granica pomiędzy rzeczywistością a fantazją kompletnie się zaciera!

Organizator: Agencja Koncertowa PanKoncert Bilety w cenie 45, 55 i 65 zł.

26 października 2022
18:00
BCK

spektakl BABSKI PRZEKRĘT - ODWOŁANY

Spektakl został ODWOŁANY.

"Babski przekręt" to niesamowita historia czterech nietuzinkowych kobiet, które otrzymują zlecenie, by ukraść słynny obraz Mona Lisy. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i  i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili.

Bilety w cenie 100 i 90 zł. Organizator: Krakowska Fundacja Teatralna

 

27 października 2022
18:00
BCK

KOMBII

Kombii Akustycznie - The Best Of.
Zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim na czele przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego. Trasa koncertowa „Kombii Akustycznie – The Best Of" to doskonała okazja, by usłyszeć zarówno nieśmiertelne hity zespołu, jak i nowe piosenki z płyty „KOMBII 5" w zupełnie nowym wydaniu.
Organizator: Pate Media. Bilety w cenie 160, 145, 120 i 80 zł.

28 października 2022
18:00
BCK

Strażak Sam na żywo g. 10.00 i 12.30

Tej jesieni zawita do Polski dzielny Strażak Sam z nowym muzycznym widowiskiem  - Przygoda na Biwaku. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! Bilety w cenie 90, 75, 65, 50 zł. Organizator: Good Walk

29 października 2022
10:00
BCK

Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI

W tych bardzo dramatycznych chwilach łączymy się z bohaterskim Narodem Ukraińskim. W celu ich wsparcia i dodania otuchy zaprosiliśmy na tournée do Polski wyjątkowego Ambasadora Kultury: NARODOWY BALET UKRAINY ‘’VIRSKI ‘’. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jeden z najlepszych zespołów artystycznych świata. Już od chwili swego powstania w 1937 r. wzbudzał olbrzymie emocje wśród widzów, nie tylko za sprawą artystycznej awangardy i wizjonerskich pomysłów, ale przede wszystkim za perfekcjonizmu.

Organizator: Filip Premium Sp.z o.o. Agencja Artistic. Bilety w cenie 130, 120,100 zł.

30 października 2022
16:00
BCK

spektakl INTELIGENCI g. 16.00 i 18.30

Inteligenci to komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie, która w lekki, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania. Czy mimo różnic w poglądach i sposobie życia współczesna rodzina może się porozumieć? Organizator: Adria Art. Bilety w cenie 140, 110 i 80 zł.

05 listopada 2022
16:00
BCK

Artur Andrus

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także te pochodzące z ostatniego albumu pt. „Sokratesa 18". O podróżach - dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją.O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Organizator: Pate Media. Bilety w cenie 110, 100, 90 i 80 zł.

06 listopada 2022
17:00
BCK

spektakl Dobrze się kłamie g. 17.30 i 20.00

Kinowy hit na deskach teatru. „Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?

Organizator:

Obsada: Kasia Kwiatkowska, A. Warchulska, K. Michalik, S. Bobrowski, M. Perchuć, P. Sadowski, W. Zieliński. Bilety w cenie 140, 110, 90 zł.

10 listopada 2022
17:30
BCK

Skrzypek na dachu, g. 15.00 i 19.00

„SKRZYPEK NA DACHU” - MUSICAL NA PODSTAWIE ORYGINAŁU SHOLEM ALEICHEM STORIES, ZA ZGODĄ ARNOLDA PERLA.Rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna – Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił „prawdziwe cudo” ! Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tym legendarnym musicalem. Zwykle zaporę stanowią wysokie koszty wystawienia i konieczność zapewnienia ponad 30-osobowej obsady aktorów perfekcyjnie śpiewających i tańczących.

Bilety w cenie 120, 110 i 90 zł. Organizator: Krakowska Agencja Artystyczna

12 listopada 2022
15:00
BCK

balet DZIADEK DO ORZECHÓW - familijny spektakl baletowy

Gorąco zapraszamy na spektakl taneczno-baletowy z elementami magii i interakcji z widownią. Na scenie zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym, wzbogaconym o techniki taneczne, jak modern dance czy gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów. Słynny Taniec Śnieżynek z udziałem zawodowych tancerzy oraz dzieci ze szkoły tańca, walka Króla Myszy wzbogacona o elementy akrobatyki i magia… Czysta magia! Jakże mogłoby być inaczej, gdy w grę wchodzi jedna z najpiękniejszych wigilijnych opowieści? Spektakl dla dzieci, czas trwania 60 minut bez przerwy.

Bilety w cenie 79, 69, 59 zł. Organizator: Stageproduction.

13 listopada 2022
11:00
BCK

Jazzowa Jesień 2022

17.11 Tomasz Dąbrowski & Istnienia Poszczególne / Bobo Stenson Trio, 18.11 Masecki/Lutosławski Quartet/Lobedan/Tarwid: Arvo Pärt / Avishai Cohen Quartet, 19.11 Nik Bärtsch’s Mobile / Paweł Mykietyn/Royal String Quartet, 20.11 Stańko na Głos: Envee, Michałowski i Goście.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o g. 18.00. Bilety 120 zł (17,18,19 listopada) i 100 zł (20 listopada). Zniżki: Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora, Weteran+.  Karnet 300 zł

17 listopada 2022
18:00
BCK

Martin Barre (Jethro Tull) - Aqualung

Martin Barre, gitarzysta Jethro Tull zaprezentuje się polskiej publiczności podczas solowych koncertów, by wykonać w całości kultowy album „Jethro Tull – Aqualung”. 

Koncert przeniesiony z 24 listopada 2021. Bilety w cenie 140 zł

czytaj więcej
23 listopada 2022
19:00
BCK

Lata 20-te, lata 30-te – Koncert Muzyki Przedwojennej

Gwiazdorska obsada, przepiękne głosy, instrumentaliści, balet, projekcje multimedialne, które zachwycają publiczność w każdym wieku! Znakomite widowisko dla całej rodziny. Koncert Muzyki Przedwojennej to także zapierające dech w piersiach kostiumy, które przeniosą Państwa w niezapomniane lata dwudzieste i trzydzieste. Bilety w cenie 130, 120, 100 zł. Organizator: Tomczyk Art

25 listopada 2022
19:30
BCK

spektakl METODA NA WNUCZKA

Pełne wigoru emerytki, zagadkowe telefony i kuszący świat reklam – oto najnowsza, totalnie zakręcona komedia, która rozbawi do łez każdego bez względu na PESEL! Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena! Bilety w cenie 120, 110 i 90 zł. Organizator: Agencja Artystyczna MUZA.

26 listopada 2022
17:00
BCK

Pablopavo i Ludziki

Po raz pierwszy w Bielskim Centrum Kultury. Legenda muzyki alternatywnej - Pablopavo i Ludziki. Paweł Sołtys to laureat Paszportów Polityki, Nagrody Literackiej im. Marka Nowakowskiego, nominowany do Nagrody Literackiej Nike.Takie piosenki jak Karwoski, Dancingowa Piosenka Miłosna meldowały się w czołówce Listy Przebojów Trójki w jej najlepszych czasach.

Bilety w cenie 80 zł. Zniżki: Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora, Weteran+

czytaj więcej
27 listopada 2022
18:00
BCK

10 TENORÓW

Potrafią wszystko (nic dziwnego - jest ich aż DZIESIĘCIU!): śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie... Co więcej - dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach. Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych - wszystko po to, aby udowodnić na koniec, że "We Are The Champions". Organizator: Agencja Brussa. Bilety w cenie 130, 120 i 110 zł.

 

 

30 listopada 2022
19:00
BCK

Michał Bajor

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany , nucił ich ponadczasowe piosenki . Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców.Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert.

Organizator: Agencja Artystyczno- Promocyjna Impresariat. Bilety w cenie 130, 120 i 110 zł.

02 grudnia 2022
19:00
BCK

spektakl „Fanatyk: Mistrzostwa Świata w Łowieniu Metodą Gruntową”. g.16.00 i 19.00

Legendarna pasta o fanatyku wędkarstwa powraca w 2022 roku w formie spektaklu komediowego. W roli ekscentrycznej głowy rodziny Gałeckich ponownie Piotr Cyrwus!

W upalną czerwcową niedzielę Andrzej Gałecki przygotowuje się do obejrzenia transmisji telewizyjnej z Mistrzostw Świata w Łowieniu Metodą Gruntową. Z wielu powodów ten dzień okaże się przełomowy dla wszystkich domowników. W tle tragikomicznych wydarzeń rodzinnych będziemy śledzić konfrontacje polskiej reprezentacji wędkarskiej w Kazachstanie, mierzyć się z konfliktem pokoleniowym i problemem zapaści miast powiatowych. Bilety w cenie 130, 100 i 70 zł. Organizator: adria-art

03 grudnia 2022
16:00
BCK

balet ŚPIĄCA KRÓLEWNA

ŚPIĄCA KRÓLEWNA – balet w trzech aktach W WYKONANIU ARTYSTÓW BALETU OPERY KIJOWSKIEJ.
Kto z nas nie wspomina magicznego świata baśni, których z zapartym tchem słuchaliśmy kiedy rodzice nam je czytali przed snem....? Kto z nas nie pamięta stu lat snu pięknej Królewny Aurory, która już w dniu swoich chrzcin została skazana przez złą wróżkę na śmierć od ukłucia igłą gdy osiągnie wiek dorosły? Pamiętamy, że ten zły czar dobra Wróżka Bzu zamieniła na sto lat snu, z którego zbudzi ją pocałunek pięknego księcia.

Bilety w cenie 120 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+, dzieci.

czytaj więcej
05 grudnia 2022
18:00
BCK

Jacek Cygan "Czas nas uczy pogody"

Jacek Cygan – poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, librecista. Napisał ponad 1000 piosenek dla najwybitniejszych polskich wokalistów. Jego utwory wygrywały pięciokrotnie Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, m.in. „Jaka róża taki cierń” w wyk. Edyty Geppert oraz „Wypijmy za błędy” w wyk. Ryszarda Rynkowskiego. Na Festiwalu Eurowizji w Dublinie w roku 1994, piosenka z tekstem J. Cygana „To nie ja byłam Ewą” w interpretacji Edyty Górniak zdobyła II miejsce. Organizator: Przemysław Galant. Bilety w cenie 140, 120 i 100 zł

11 grudnia 2022
18:00
BCK

Koncert Świąteczny – Magic of White Christmas

Zapraszamy Państwa na Koncert Świąteczny „Magic of White Christmas", koncert pełen radości, wzruszeń i refleksji, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze melodie z całego świata... Koncert w wykonaniu światowej klasy Muzyków: Woytek Mrozek - dyrygent, klarnet solo, Oksana Karayim - wokal, Ladies Trio – wokal: Ivanna Saviuk, Khrystyna Dutchak, Olha Tomkiv, Maksymilian Mrozek – wokal, Daniel Cebula Orynicz - wokal, Pavlo IInytsky – wokal, oraz Woytek Mrozek Orchestra. Bilety w cenie 120, 110 i 80 zł. Organizator: Agencja Artystyczna MUZA

14 grudnia 2022
18:30
BCK

GOLEC uORKIESTRA - Koncert Kolęd i Pastorałek

Czy w magiczny, świąteczny czas można podarować coś lepszego niż chwile zadumy, radości, piękna i uniesienia? Nie. Dlatego bracia Golec wraz ze swoją uOrkiestrą zabierają nas w niezwykłą bożonarodzeniową podróż muzyczną.

Bilety w cenie 150 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+

czytaj więcej
28 grudnia 2022
17:00
BCK

GOLEC uORKIESTRA - Kolędowanie z Janem Pawłem II

 „Kolędowanie z Janem Pawłem II” jest czymś zupełnie unikatowym. To nie tylko zbiór najbardziej lubianych bożonarodzeniowych kolęd i pastorałek, ale także brawurowy projekt, w którym, dzięki technologii, udział bierze Ojciec Święty Jan Paweł II. Istotą przedsięwzięcia jest połączenie dźwiękowego zapisu kolęd, które śpiewał, z kolędami w wykonaniu muzyków z Milówki. W efekcie słuchacze odnoszą wrażenie, jakby Święty Jan Paweł II kolędował z Golec uOrkiestrą. Bilety w  cenie 150 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+

czytaj więcej
28 grudnia 2022
20:00
BCK

WIELKA GALA SYLWESTROWA 2022

Wystąpią: Woytek Mrozek dyrygent/ klarnet solo, Agata Sava - mezzosopran ( solistka opery w Pradze), Krzysztof Zimny - tenor ( solista opery nova ), Andrzej Witlewski bas ( aktor, solista ), Ladies Trio - wokal, Pavlo Tabakov wokal ( gwiazda ukraińskiej sceny i TV), Maksymilian Mrozek wokal, Artur Banaszkiewicz skrzypce solo, Woytek Mrozek Chamber Orchestra.

W programie: 1 część wiedeńska / operetka, opera, pieśni neapolitańskie, 2 część koncertu / musical, muzyka filmowa, pop

Bilety w cenie 180 zł (do 31 października) 200 zł (od 1 listopada).

 

czytaj więcej
31 grudnia 2022
20:30
BCK

NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa.  Wybitne kompozycje w wykonaniu Woytek Mrozek Orchestra oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do najsłynniejszych scen Wiednia i Broadwayu. Niespodzianką wieczoru będzie Plejada Gwiazd, a w postać Johanna Straussa wcieli się wybitny skrzypek, kompozytor i aranżer - Artur Banaszkiewicz. Organizator: Agencja Muza. Bilty w cenie 140, 120 i 90 zł.

14 stycznia 2023
17:00
BCK

Boeing, Boeing

"Boeing, Boeing" to jedna z najczęściej wystawianych komedii na świecie. Ten lot nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. Obsada: Maks - Mikołaj Roznerski Janet - Karolina Chapko Jola - Adrianna Kalska Johanna - Anna Jarosik Nadia - Elzbieta Jarosik Paweł - Michał Meyer / Bogusław Kudłek Bilety w cenie 140 i 130 zł. Organizator: Agencja Artystyczna NOVAKKA.

21 stycznia 2023
16:00
BCK

KABARET PARANIENORMALNI

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Bilety w cenie 90, 80 i 70 zł. Organizator: Pate Media

22 stycznia 2023
16:00
BCK

Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

Koncert nie odbędzie sie w dniu 1 września. Nowa data - 26 stycznia 2023  Don Vasyl jest poetą, animatorem ruchu kulturalnego polskich Cyganów. Dwie ostatnie solowe płyty Don Vasyla „Niech pędzą konie” z 2011 roku oraz „Gdzie moja młodość” z 2013 roku zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem przez fanów nie tylko muzyki cygańskiej. Don Vasyl & Roma Don Vasyl jest organizatorem i pomysłodawcą Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów. Organizator: Agencja Koncertowa AZ-ART. Bilety w cenie 100, 90, 80 zł.

26 stycznia 2023
18:00
BCK

Royal Ukrainian Ballet JEZIORO ŁABĘDZIE

SPEKTAKL przeniesiony z 4 PAŹDZIERNIKA 2022. Spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bilety w cenie 140, 125 i 110 zł. Organizator: Agencja Artystyczna Pro Musica.

16 lutego 2023
20:00
BCK

Grażyna Brodzińska i Marcin Jajkiewicz z Orkiestrą Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy

Grażyna Brodzińska i Marcin Jajkiewicz z Orkiestrą Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy. Grażyna Brodzińska (sopran)  – Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej, znakomita aktorka i tancerka. Marcin Jajkiewicz. Wokalista jazzowy, rozrywkowy, uważany przez wielu za polskiego Franka Sinatre. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Bilety w cenie 150, 135, 110, 80 zł. Organizator: Pate Media.

25 lutego 2023
18:00
BCK

spektakl NIESPODZIANKA

Piękni i bogaci właściciele dużej firmy żyją razem, ale łączy ich głównie wspólny majątek. Kiedy w końcu Katarzyna (Joanna Liszowska) postanawia zmienić swoje życie, Filip (Sambor Czarnota) knuje intrygę, która ma jej w tym przeszkodzić. Odkrycie niechlubnych zamiarów męża powoduje lawinę zaskakujących, kryminalnych zwrotów akcji. Bilety w cenie 140, 120 i 90 zł. Organizator: Agencja Artystyczna Muza

 

17 marca 2023
19:00
BCK

Koncert Wiedeński - ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK

Jedyny taki projekt na Świecie! KONCERT WIEDEŃSKI - gwiazdorska obsada, Orkiestra Księżniczek, soliści, międzynarodowy balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne. To wszystko do zobaczenia już wkrótce podczas Koncertu Wiedeńskiego. Bilety w cenie 149, 129 zł. Organizator: TOmczyk Art
 

21 maja 2023
17:00
BCK