Repertuar

Dumni z BB - lipiec

Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne lato z cyklu DUMNI Z BB . Na dwóch scenach zagrają dla Was fantastyczne kapele!

WSTĘP WOLNY.

SCENA NA RYNKU: 9 lipca (niedziela) g. 20.00 - BIBOBIT, 10 lipca (niedziela) g. 14.00 Festiwal Piosenki Bajkowej  - gwiazda wieczoru STUDIO ACCANTUS, 16 lipca (sobota) g. 18.00 - Festiwal Kubański - gwiazda wieczoru CUMBANCHEROS, 23 lipca (sobota) g. 20.00 SOKÓŁ ORCHESTRA, 30 lipca (sobota) g. 19.00 GraMY doBBro

SCENA W PARKU SŁOWACKIEGO: 3 lipca (niedziela) g. 18.00 JACEK WÓJCICKI, 17 lipca (niedziela) g. 18.00 TRIO MARIACHI, 24 lipca (niedziela) g. 18.00 WANDA I BANDA, 29 lipca (piątek) g.20.30 JERRY BRASS BAND, 31 lipca (niedziela) g. 18.00 GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA

 

czytaj więcej
03 lipca 2022
do 31 lipca 2022
Rynek, Park Słowackiego

Wstęp wolny

Finałowy koncert Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej

Finałowy koncert Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej, który uświetni koncert solistów Studio Accantus.

g. 18.00 - ogłoszenie wyników
ok. g. 18.30 - koncert

W Bielsku-Białej wystąpią: Adrian Wiśniewski i Kasia Mazurkiewicz. Bilety w cenie 25 zł.

09 lipca 2022
18:00
BCK

RICHARD BONA

Prawdopodobnie najbardziej wszechstronny muzyk naszych czasów, multiinstrumentalista, niedościgły wirtuoz basu, wokalista rozpoznawalny po pierwszej frazie, kompozytor, lider – człowiek instytucja. Bona objechał świat dookoła w towarzystwie legend, by wkrótce zasłynąć jako autor własnych projektów, silnie zakorzenionych w afrykańskiej tradycji, zarazem jednak o europejskiej tradycji harmonicznej i amerykańskiej swobodzie właściwej jazzowemu światu. Bilety w cenie 180. Zniżki: Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora, Weteran+

czytaj więcej
18 września 2022
18:00
BCK

„VIVO AMORE” - BOGUSŁAW MORKA i goście

W programie największe szlagiery z operetek i musicali, pieśni włoskie, hiszpańskie oraz muzyczne niespodzianki, m.in. Wesoła Wdówka, Baron Cygański, Paganini, My Fair Lady, West Side Story, El Condor Pasa, Skrzypek na Dachu, Volare, Ciao Bambina, Love Story, Siboney, My Way i inne wielkie przeboje. Wystąpią: Bogusław Morka, Edyta Piasecka, Renata Johnson-Wojtowicz, Sławomir Naborczyk, Daniel Cebula-Orynicz oraz Orkiestra  Kameralna „Alla Polacca”. Bilety w cenie 120 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+.

 

 

czytaj więcej
29 września 2022
18:00
BCK

BRODKA

Brodka – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka oraz artystka konceptualna, która tyle samo uwagi poświęca warstwie muzycznej, tekstowej, jak i wizualnej wszystkiemu, co tworzy. Brodka redefiniuje się na nowo z każdym kolejnym albumem, czerpiąc z rocka alternatywnego, popu, elektroniki oraz muzyki gór, w której wyrosła – opracowała własny niepowtarzalny, bezkompromisowy styl.  Bilety w cenie 120 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+

czytaj więcej
30 września 2022
19:00
BCK

spektakl Ludzie inteligentni g. 16.00 i 18.30

To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi… Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko w ich relacjach zaczyna panować spokój, bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. Organizator: adra-art. Bilety w cenie 140, 110 i 70 zł.

02 października 2022
16:00
BCK

Royal Ukrainian Ballet JEZIORO ŁABĘDZIE

Spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bilety w cenie 140, 125 i 110 zł. Organizator: Agencja Artystyczna Pro Musica.

04 października 2022
20:00
BCK

spektakl ŻYCIE: TRZY WERSJE - ODWOŁANY

Decyzją organizatora: Agencja Teatralna Przemysław Galant SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY.

 

14 października 2022
19:00
BCK

spektakl Wieczór Panieński plus

Wieczór panieński zdarza się raz... na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Organizator: Agencja Artystyczna MUZA. Bilety w cenie 120, 110 i 90 zł.

15 października 2022
17:00
BCK

spektakl NAJSŁODSZY OWOC

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno... Jesteście Państwo przekonani?
Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania ku uciesze publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski.

Bilety w cenie 110 zł. Organizator: OPUS ART

16 października 2022
16:00
BCK

Ray Wilson

Ray Wilson - ostatni frontman legendarnego Genesis, zaprezentuje podczas koncertu zarówno twórczość solową jak i największe przeboje tej kultowej grupy.  W tym roku ukazał się najnowszy album artysty - „The Weight of Man”, a pochodzące z niego premierowe kompozycje także zabrzmią podczas nadchodzącej trasy.

Bilety w cenie 120 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+

czytaj więcej
18 października 2022
18:00
BCK

spektakl CZWORO DO POPRAWKI ODWOŁANY

 Spektakl przeniesiony z 28 października  2021 SPEKTAKL ODWOŁANY

Czworo do poprawki to polska komedia małżeńska w najlepszym wydaniu. Spotykają się w pensjonacie: starsze, przeżyte małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Obsada: Katarzyna Herman, Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Korcz, Wojciech  Wysocki. Bilety w cenie 110 i 80 zł. Organizator: Art Source

 

21 października 2022
20:00
BCK

spektakl BABSKI PRZEKRĘT - ODWOŁANY

Spektakl został ODWOŁANY.

"Babski przekręt" to niesamowita historia czterech nietuzinkowych kobiet, które otrzymują zlecenie, by ukraść słynny obraz Mona Lisy. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i  i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili.

Bilety w cenie 100 i 90 zł. Organizator: Krakowska Fundacja Teatralna

 

27 października 2022
18:00
BCK

KOMBII

Kombii Akustycznie - The Best Of.
Zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim na czele przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego. Trasa koncertowa „Kombii Akustycznie – The Best Of" to doskonała okazja, by usłyszeć zarówno nieśmiertelne hity zespołu, jak i nowe piosenki z płyty „KOMBII 5" w zupełnie nowym wydaniu.
Organizator: Pate Media. Bilety w cenie 160, 145, 120 i 80 zł.

28 października 2022
18:00
BCK

Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI

W tych bardzo dramatycznych chwilach łączymy się z bohaterskim Narodem Ukraińskim. W celu ich wsparcia i dodania otuchy zaprosiliśmy na tournée do Polski wyjątkowego Ambasadora Kultury: NARODOWY BALET UKRAINY ‘’VIRSKI ‘’. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jeden z najlepszych zespołów artystycznych świata. Już od chwili swego powstania w 1937 r. wzbudzał olbrzymie emocje wśród widzów, nie tylko za sprawą artystycznej awangardy i wizjonerskich pomysłów, ale przede wszystkim za perfekcjonizmu.

Organizator: Filip Premium Sp.z o.o. Agencja Artistic. Bilety w cenie 130, 120,100 zł.

30 października 2022
16:00
BCK

Artur Andrus

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także te pochodzące z ostatniego albumu pt. „Sokratesa 18". O podróżach - dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją.O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Organizator: Pate Media. Bilety w cenie 110, 100, 90 i 80 zł.

06 listopada 2022
17:00
BCK

Skrzypek na dachu

„SKRZYPEK NA DACHU” - MUSICAL NA PODSTAWIE ORYGINAŁU SHOLEM ALEICHEM STORIES, ZA ZGODĄ ARNOLDA PERLA.Rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna – Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił „prawdziwe cudo” ! Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tym legendarnym musicalem. Zwykle zaporę stanowią wysokie koszty wystawienia i konieczność zapewnienia ponad 30-osobowej obsady aktorów perfekcyjnie śpiewających i tańczących.

Bilety w cenie 120, 110 i 90 zł. Organizator: Krakowska Agencja Artystyczna

12 listopada 2022
19:00
BCK

balet DZIADEK DO ORZECHÓW - familijny spektakl baletowy

Gorąco zapraszamy na spektakl taneczno-baletowy z elementami magii i interakcji z widownią. Na scenie zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym, wzbogaconym o techniki taneczne, jak modern dance czy gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów. Słynny Taniec Śnieżynek z udziałem zawodowych tancerzy oraz dzieci ze szkoły tańca, walka Króla Myszy wzbogacona o elementy akrobatyki i magia… Czysta magia! Jakże mogłoby być inaczej, gdy w grę wchodzi jedna z najpiękniejszych wigilijnych opowieści? Spektakl dla dzieci, czas trwania 60 minut bez przerwy.

Bilety w cenie 79, 69, 59 zł. Organizator: Stageproduction.

13 listopada 2022
11:00
BCK

Martin Barre (Jethro Tull) - Aqualung

Martin Barre, gitarzysta Jethro Tull zaprezentuje się polskiej publiczności podczas solowych koncertów, by wykonać w całości kultowy album „Jethro Tull – Aqualung”. 

Koncert przeniesiony z 24 listopada 2021. Bilety w cenie 140 zł

czytaj więcej
23 listopada 2022
19:00
BCK

Lata 20-te, lata 30-te – Koncert Muzyki Przedwojennej

Gwiazdorska obsada, przepiękne głosy, instrumentaliści, balet, projekcje multimedialne, które zachwycają publiczność w każdym wieku! Znakomite widowisko dla całej rodziny. Koncert Muzyki Przedwojennej to także zapierające dech w piersiach kostiumy, które przeniosą Państwa w niezapomniane lata dwudzieste i trzydzieste. Bilety w cenie 120, 100 zł. Organizator: Tomczyk Art

25 listopada 2022
19:30
BCK

spektakl METODA NA WNUCZKA

Pełne wigoru emerytki, zagadkowe telefony i kuszący świat reklam – oto najnowsza, totalnie zakręcona komedia, która rozbawi do łez każdego bez względu na PESEL! Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena! Bilety w cenie 120, 110 i 90 zł. Organizator: Agencja Artystyczna MUZA.

26 listopada 2022
17:00
BCK

10 TENORÓW

Potrafią wszystko (nic dziwnego - jest ich aż DZIESIĘCIU!): śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie... Co więcej - dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach. Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych - wszystko po to, aby udowodnić na koniec, że "We Are The Champions". Organizator: Agencja Brussa. Bilety w cenie 130, 120 i 110 zł.

 

 

30 listopada 2022
19:00
BCK

spektakl „Fanatyk: Mistrzostwa Świata w Łowieniu Metodą Gruntową”. g.16.00 i 19.00

Legendarna pasta o fanatyku wędkarstwa powraca w 2022 roku w formie spektaklu komediowego. W roli ekscentrycznej głowy rodziny Gałeckich ponownie Piotr Cyrwus!

W upalną czerwcową niedzielę Andrzej Gałecki przygotowuje się do obejrzenia transmisji telewizyjnej z Mistrzostw Świata w Łowieniu Metodą Gruntową. Z wielu powodów ten dzień okaże się przełomowy dla wszystkich domowników. W tle tragikomicznych wydarzeń rodzinnych będziemy śledzić konfrontacje polskiej reprezentacji wędkarskiej w Kazachstanie, mierzyć się z konfliktem pokoleniowym i problemem zapaści miast powiatowych. Bilety w cenie 130, 100 i 70 zł. Organizator: adria-art

03 grudnia 2022
16:00
BCK

balet ŚPIĄCA KRÓLEWNA

ŚPIĄCA KRÓLEWNA – balet w trzech aktach W WYKONANIU ARTYSTÓW BALETU OPERY KIJOWSKIEJ.
Kto z nas nie wspomina magicznego świata baśni, których z zapartym tchem słuchaliśmy kiedy rodzice nam je czytali przed snem....? Kto z nas nie pamięta stu lat snu pięknej Królewny Aurory, która już w dniu swoich chrzcin została skazana przez złą wróżkę na śmierć od ukłucia igłą gdy osiągnie wiek dorosły? Pamiętamy, że ten zły czar dobra Wróżka Bzu zamieniła na sto lat snu, z którego zbudzi ją pocałunek pięknego księcia.

Bilety w cenie 120 zł. Zniżki: Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+, dzieci.

czytaj więcej
05 grudnia 2022
18:00
BCK

Jacek Cygan "Czas nas uczy pogody"

Jacek Cygan – poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, librecista. Napisał ponad 1000 piosenek dla najwybitniejszych polskich wokalistów. Jego utwory wygrywały pięciokrotnie Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, m.in. „Jaka róża taki cierń” w wyk. Edyty Geppert oraz „Wypijmy za błędy” w wyk. Ryszarda Rynkowskiego. Na Festiwalu Eurowizji w Dublinie w roku 1994, piosenka z tekstem J. Cygana „To nie ja byłam Ewą” w interpretacji Edyty Górniak zdobyła II miejsce. Organizator: Przemysław Galant. Bilety w cenie 140, 120 i 100 zł

11 grudnia 2022
18:00
BCK

Grażyna Brodzińska i Marcin Jajkiewicz z Orkiestrą Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy

Grażyna Brodzińska i Marcin Jajkiewicz z Orkiestrą Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy. Grażyna Brodzińska (sopran)  – Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej, znakomita aktorka i tancerka. Marcin Jajkiewicz. Wokalista jazzowy, rozrywkowy, uważany przez wielu za polskiego Franka Sinatre. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Bilety w cenie 150, 135, 110, 80 zł. Organizator: Pate Media.

25 lutego 2023
18:00
BCK