spektakl LUDZIE INTELIGENTNI g.17.30 i 20.00 - ODWOŁANY

08 października 2020
17:30
Dom Muzyki BCK

ODWOŁANY

Komunikat organizatora: W trosce o Wasze zdrowie odwołujemy spektakl „Ludzie inteligentni", zaplanowany na 8.10.2020 w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się w bezpieczniejszych okolicznościach. W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi…

Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko w ich relacjach zaczyna panować spokój, bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Brak sprzeciwu z jej strony zupełnie go zaskakuje. Ich przyjaciele oraz ich partnerki mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza – sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają – zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki.

Obsada: Magda Boczarska/Renata Dancewicz, Iza Kuna/Maria Seweryn, Magdalena Stużyńska/Monika Dryl/Paulina Holtz, Mariusz Witkowski/Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski/Bartłomiej Kasprzykowski, Olaf Lubaszenko/Bartłomiej Topa/Piotr Borowski

Organizator: adria -art

 

Wydarzenie zakończone