KONKURSY 2021

Wygraj podwójne zaproszenia na spektakle i koncerty

W losowaniu bierzemy pod uwagę tylko odpowiedzi wysłane pod adres konkurs@bck.bielsko.pl Biorąc udział w konkursie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie potrzebnym do rozstrzygnięcia konkursu i opublikowania jego wyników.

 

WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET - 1 grudnia 2021 g. 18.00

Pytanie: Jak nazywa się formacja założona przez Wojciecha Mazolewskiego, której nazwa kojarzy się ze znanym zespołem rocka progresywnego? :) Odpowiedź: PINK FREUD

Podwójne zaproszenia na koncert otrzymują: Cezary Horon, Przemysław Kozak, Emilia Bułka. Bilety do odebrania w dniu koncertu od g. 17.00 przy wejściu do BCK (z dowodem tożsamości).

 

UrBBan Fusion - 1 grudnia 2021 g. 19.00 Metrum Jazz Club, Wernisaż

Pytanie: Kto zapewnia oprawę muzyczną wernisażu?

Na odpowiedzi czekamy do 29 listopada g. 8.00 pod adresem konkurs@bck.bielsko.pl. W tytule proszę wpisać Urbban Fusion1. Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy TRZY podwójne zaproszenia na wernisaż.

 

UrBBan Fusion - 2 grudnia 2021 g. 19.00 Teatr Polski, Gala Otwarcia

Pytanie: Czyj koncert performatywny usłyszymy na Gali Otwarcia?

Na odpowiedzi czekamy do 29 listopada g. 8.00 pod adresem konkurs@bck.bielsko.pl. W tytule proszę wpisać Urbban Fusion2. Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy TRZY podwójne zaproszenia na Galę

 

UrBBan Fusion - 2 grudnia 2021 g. 19.00 BCK, GALA FINAŁOWA

Pytanie: Kto jest dyrektorem artystycznym Festiwalu?

Na odpowiedzi czekamy do 29 listopada g. 8.00 pod adresem konkurs@bck.bielsko.pl. W tytule proszę wpisać Urbban Fusion3. Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy TRZY podwójne zaproszenia na Galę.

 

WYGRANE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ PO ZMIANIE TERMINU IMPREZY.

Viki Gabor - 22 marca 2021 g. 17.00/ ZMIANA TERMINU - 5 lutego 2022

Pytanie: Dokończ wers piosenki śpiewanej przez VIKI "Bo żadna dama..."

Odpowiedź: "...nie będzie tańczyc sama".

Podwójne zaproszenia na koncert otrzymują: Anna Lisowska, Otylia Pytlak. Bilety do odebrania w dniu koncertu od g. 16.00 przy wejściu do BCK (z dowodem tożsamości).