Przejdź do treści
Proszę czekać...

OPERETKA Z HUMOREM

Operetka z humorem 6 edycja 
W programie największe przeboje operetkowe, arie duety, pieśni neapolitańskie i przeboje muzyki rozrywkowej w wykonaniu Krzysztofa Prusika zwycięzcy Voice Senior.
Krzysztof Prusik zwycięzca Trzeciej Edycji Voice Senior podopieczny legendarnego lidera zespołu Vox –Witolda Paszta. Absolwent Szkoły muzycznej II stopnia w Warszawie w klasie śpiewu solowego.
Miejsce wydarzenia:
Bielskie Centrum Kultury

Data wydarzenia

środa, 21 września 2022, godz. 18:00

Był związany z zespołem Operetki Narodowej, śpiewał w chórze Teatru Wielkiego w Warszawie, jednakże marzył o estradzie. Koncertował m.in.
w Dubaju i Jordanii. Artystę można usłyszeć w klubie Karuzela gdzie znakomicie bawi seniorów i prowadzi chór w Dworze Mazowieckim. Krzysztof Prusik koncertuje śpiewając polskie i zagraniczne przeboje.
Anita Maszczyk absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Debiutowała rolą Adeli w Zemście Nietoperza. Solistka byłego Teatru Muzycznego w Gliwicach. Zasłynęła jako Rosina w Cyruliku Sewilskim. Anita Maszczyk współpracuje z wieloma orkiestrami i filharmoniami ,współpracuje Operą Krakowską ,Operą Nowa w Bydgoszczy.
Bartosz Nowak - absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu., W 2018 roku zadebiutował na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej rolą Pedrilla w Uprowadzeniu w Seraju W.A. Mozarta. W 2019 roku w VI Bitwie Tenorów na Roże, przeglądzie transmitowanym przez TVP zdobył 1 miejsce. Artysta współpracuje z orkiestrami i filharmoniami w całym kraju.
Paulina Glinka absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi – wydział wokalno-aktorski w Łodzi, jako wybitna studentka kształciła się we Włoszech. Pod kierunkiem Franceshi Zivera. Obecnie doskonali swój warsztat pod okiem wybitnej śpiewaczki Edyty Piaseckiej. Debiutowała w Teatrze Wielkim w Łodzi – debiut Grilletty w operze Aptekarz .Jest laureatką wielu konkursów operetkowych m.in. II miejsce w konkursie Ludomira Różyckiego .
Grażyna Grinner pianistka, akompaniator, teoretyk muzyki, pedagog -  jest absolwentką wydziału kompozycji i teorii muzyki Akademii Muzycznej w Katowicach

Dariusz Pietrzykowski tenor liryczny absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy .Solista współpracujący z Operą Narodową w Warszawie, Teatrem Wielkim w Poznaniu, Opera Bałtycką Gdańsk, z orkiestrami NOSPR w Katowicach, Filharmonią Łódzką, Filharmonią Krakowską.

Organizator: STOWARZYSZENIE PROTALENT

Autor:
MK

Sponsor

Sponsor

Sponsor

Partner

Partner

Partner