Zwariowany komisariat

Pełna humoru i absurdu komedia z piosenkami, w gwiazdorskiej obsadzie, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku. Spektakl Zwariowany komisariat w Domu Muzyki - 12 maja o g. 17.00.

Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia.

Komendant Obracaj, jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst.

Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas-Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, między innymi poszukując w terenie iluzjonisty z "żółtym ptakiem".

Komisariat odwiedzają, minister resortu z małżonką, generał policji a co wyniknie z tej wizyty, zobaczycie Państwo sami. Wartka akcja, przezabawne dialogi, i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy.

Zapraszamy na terapię śmiechem!

Obsada (zamiennie)

DARIUSZ GNATOWSKI, TADEUSZ ROSS, MICHAŁ MILOWICZ, JACEK FEDOROWICZ, JACEK KAWALEC, ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI, PIOTR PRęGOWSKI, ZBIGNIEW LESIEń, EWA KUKLIńSKA, SYLWESTER MACIEJEWSKI, MACIEJ LUŚNIA, JULITA KOŻUSZEK, VIOLA ARLAK, WALDEMAR OCHNIA

KUP BILETY PRZEZ INTERNET

Zwariowany komisariat - 12 maja, g. 17.00, Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 70 zł.

mk