Zjednoczone siły kabaretów

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot" NOWY WSPóLNY PROGRAM - nie są to dwa oddzielne programy każdego z kabaretów (jak w kabaretonach), ale jeden wspólny - na ośmiu aktorów. Hrabi i Jurki przez 2 godz. z humorem i dowcipem rzucają "Aktorem w płot".
 

Program „Aktorem w płot" – premiera styczeń 2015 rok.

Kabaret Hrabi w poszukiwaniu nowych wyzwań. Pomysł złączenia sił z innym kabaretem powstawał przez lata. Oswajanie się z myślą, ciche rozmowy, pytania stawiane półgębkiem. Kto? Z kim? Wreszcie stało się naturalne, że z kabaretem Jurki. Tak, przez jakiś czas będzie nas ośmioro, ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety – czyli dwa blond łby, oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny – czyli kalejdoskop mord.

O aktorach można sporo, ale czy trzeba zaraz dobrze? I Hrabi, i Jurki, w liczbie ośm, biorą takiego aktora za nogi i rzucają w płot. Żeby poczuł, że żyje. Żeby mu się chciało. Teatr, kabaret, filmy, seriale, reklamy, filmy porno, teledyski, wreszcie życie – wszędzie się gra. Banalne, to prawda. Ale jakie prawdziwe! Ole!

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot" NOWY WSPóLNY PROGRAM. Dom Muzyki BCK, 4 grudnia, g. 18.00. Organizator: RAM Jacek Balon. Bilety w cenie 80 zł (miejsca I) oraz 70 zł (miejsca II)

opr. mk