Włóczykije

29 listopada 2021 o godz. 18.00 w  Bielskim Centrum Kultury imienia Marii Koterbskiej odbędzie się koncert promujący wydanie płyty Zespołu Włóczykije z autorskimi piosenkami o Bielsku-Białej i regionie. Płyta powstała by uczcić dwie ważne  rocznice 70-lecie połączenia Bielska i Białej oraz 15-lecie istnienia Włóczykijów. WSTĘP WOLNY

Będzie to niesamowite widowisko muzyczno-taneczne Włóczykijów z zaproszonymi gośćmi pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała Jarosława Klimaszewskiego oraz Starosty Bielskiego, które odbędzie się w poniedziałek 29.11.2021 o godz. 18.00 w Bielskim Centrum Kultury.

wystąpią Włóczykije z zespołem pod dyrekcją Pawła Stępnia:

Paweł Stępień - instrumenty klawiszowe, flet poprzeczny

Dariusz Stępień - gitara akustyczna

Marzena Cybulka - gitara basowa

Gonzo - gitara dobro,

Tomek Kinecki - perkusja

Polyfonique  - Ableton Push

Tadeusz Janiak - trąbka

Jarek Mitoraj - trąbka

Bartek Szyma - saksofon altowy

Bartek Golec - puzon

oraz Beata Bełtowska - śpiew, Paweł Borkowski - śpiew,  Grupa perkusyjna Walimy w kocioł, 

Choreografia - Natalia Cypcer

Reżyseria - Aleksandra Stępień

Wstęp wolny.

Do tej zespół nakręcił 2 teledyski do dwóch piosenek Energia Miasta, która znajdzie się na płycie o tym samym tytule i Bielsko fajne jest.

 

    Płyta „Energia Miasta” zawiera 11 utworów o różnej stylistyce, skierowanych do odbiorcy w każdym wieku. Na płycie są piosenki dla dzieci jak również dla dorosłych, miłośników rocka, popu, funku czy muzyki house. Album zawiera 9 autorskich piosenek poświęconych miastu Bielsko-Biała oraz regionowi, jeden nasz autorski utwór „Popatrz” oraz piosenka w hołdzie wybitnej bielszczance, Marii Koterbskiej. Większość tekstów na płytę napisał  bielski publicysta Lech Kotwicz.

Marzymy aby nasze piosenki zagościły w domach bielszczan i na długo pozostały w sercach oraz aby były śpiewane całymi rodzinami….

    

WŁÓCZYKIJE. 29 listopada, g. 18.00 Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej. WSTĘP WOLNY

 
 

mk