Wiosenna Siesta: JEHRO

Marcin Kydryński zaprasza: 20 maja Siesta w drodze znów zagości w Bielsku-Białej. Tego dnia w Domu Muzyki wystąpi Jehro z zespołem.

WIOSENNA EDYCJA Siesty w Drodze - maj 2017. Śpiewający po angielsku, hiszpańsku i francusku, pochodzący z Marsylii  Jehro. Jego obie płyty: „Jehro” i „Cantina Paradise”niosą w sobie potęgę światła i pozytywnych emocji, gdy ten trochę Włoch, trochę Grek, a po ojcu Francuz łączy w jedno reggae, calypso i bossa novę. W audycji "Siesta" Jehro prezentowany był wielokrotnie. Jego siestowa "kariera" rozpoczęła się utworem Continuando z płyty „Jehro”. Prawdziwa siestowa eksplozja utworów Jehro nastąpiła w 2007 roku (prezentacja utworów "Everything" oraz "Salima") i trwa do dziś.

Siesta w drodze, do koncertowa odsłona trójkowej audycji Siesta, prezentującej najciekawszych artystów z różnych stron świata.

"Zapraszam na dwie godziny niezobowiązującej, niczym nie skrępowanej muzyki przyjaznej człowiekowi..." - mówi od lat Marcin Kydryński w każdą trójkową niedzielę. Koncertowa Siesta w drodze regularnie pojawia się Bielsku-Białej - w Domu Muzyki lub w kościele w Aleksandrowicach.

MARCIN KYDRYŃSKI ZAPRASZA NA KONCERT JEHRO.

JEHRO z zespołem. Dom Muzyki BCK, 20 maja g. 18.00. Bilety w cenie 80 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy - emeryci,  młodzież szkolna). R+

mk