Wielkie serca

X edycja Pokazu Mody Ludzi Wielkiego Serca odbyła się w niedzielny wieczór 27 stycznia w Domu Muzyki. Na scenie oprócz dzieci i modelek zaprezentowali się znani bielszczanie - parlamentarzyści, samorządowcy, lekarze, właściciele firm.

Dochód z pokazu, a także mnóstwo prezentów, trafi do wychowanków Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej.

Jak wspominała organizatorka pokazu Lucyna Grabowska, w pierwszej edycji wzięło udział 14 pań. W jubileuszowej - dziesiątej - na scenie wystąpiło już ponad 50 osób.

Oprócz dzieci, w Domu Muzyki zaprezentowało się 14 finalistek konkursu SUPRANATIONAL MODEL POLAND 2013 regionu BESKIDY. Na wybiegu wsparły je również Katarzyna Krzeszowska Miss Polski 2012, Miss Beskidów 2012 - Katarzyna Berdychowska oraz Joanna Kusiak - II wicemiss Polski 2010.

Bardzo udanie zaprezentowali się Ludzie Wielkiego Serca, którzy na co dzień zajmują się zupełnie innymi profesjami - biznesmeni, samorządowcy, parlamentarzyści, lekarze, dziennikarze.

Show wzbogacały także krótkie prezentacje muzyczne i taneczne, m.in. w wykonaniu Katarzyny Kwaśny i Tomka Madzi oraz Saidy.

Duże zainteresowanie sponsorów oraz publiczności imprezą organizowaną pod patronatem prezydenta miasta Jacka Krywulta, pozwala pozostać z nadzieją, że Ludzie Wielkiego Serca jeszcze długo będą wspierać Dom Dziecka w Bielsku-Białej.

Na rzecz dzieci zebrano 18800 zł.

mk