Voo Voo

Zespół założony przez Wojtka Waglewskiego od kilku dekad przemierza koncertowe trasy, obecnie przeżywając prawdziwy renesans popularności.

Znakomity zespół zaprezentuje premierowe piosenki z płyty, która ukaże się 15 lutego 2019 roku. Voo Voo bilety na koncert już dostępne!

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953) - kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista.

 

Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

Voo Voo tworzy także świetne i jedyne w swoim rodzaju przedstawienia muzyczne. Wielokrotnie występowało na Przystanku Woodstock i w cyklu koncertów Męskie Granie, któremu Waglewski przez dwa lata przewodził artystycznie.

Muzycy Voo Voo lubią zapraszać na swoje płyty gości. Śpiewali i grali z nimi m.in. Katarzyna Nosowska, Urszula Dudziak, Anna Maria Jopek

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów.

Będzie się działo!

VOO VOO Dom Muzyki BCK, 9 marca g. 20.00 Bilety w cenie 110, 90 i 70 zł Organizator: Randan Group.

mk