Valses de Vienne

Po raz pierwszy w Polsce Budapest Strauss Orchestra & Ballet. 26 kwietnia usłyszymy najpiękniejsze utwory Johanna Straussa w tanecznej oprawie.

VALSES DE VIENNE – Walce Wiedeńskie, jak nie kochać Straussa za jego przepiękną muzykę? W kwietniu br. po raz pierwszy w Polsce będziemy gościć Budapest Strauss Orchestra & Ballet - blisko 40 osobowy zespół wirtuozów tańca i muzyki Johanna Straussa dla których wykonywanie walców i polek jest wielką pasją i celem życia. Mistrzostwo, artyzm i radość życia w każdym szczególe. Dystyngowane ubiory orkiestry i przepiękne stroje baletu przenoszą nas do epoki roztańczonego Wiednia XIX wieku. W repertuarze usłyszymy i zobaczymy najpiękniejsze dzieła : Marsz Radeckiego, Nad Pięknym Modrym Dunajem, Tarantella, uwerturę z Zemsty Nietoperza, Pizzicato Polkę, Barona Cygańskiego i wiele innych utworów. To trzeba przeżyć – koniecznie!!!


“Valses de Vienne” Walce Wiedeńskie. Wykonawcy: Budapest Strauss Ballet & Orchestra. Dom Muzyki BCK. 26 kwietnia, g. 19.00. Bilety w cenie 120 zł.UWAGA - DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH POWYŻEJ 10 OSóB, CENA BILETU 80 zł. INFORMACJE W KASIE BCK tel. 33/8281655 lub 33/8281645

opr. mk