Truskawki w Milanówku - koncert z okazji rocznicy urodzin Marii Koterbskiej

Piwnica artystyczna  im. Marii Koterbskiej przygotowała specjalny koncert z okazji rocznicy urodzin pani Marii. Zapraszamy do BCK 11 lipca o g. 18.00

Coroczny koncert Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej organizowany na urodziny swojej patronki,  Marii Koterbskiej. Klasyka polskiej piosenki w świeżym wykonaniu, wspaniałe stroje lat 50-tych i 60-tych, muzyka na żywo, taniec, lato i najpiękniejsze polskie piosenki.

Repertuar m.in. A.Osieckiej, J. Przybory, W. Młynarskiego, J. Kofty, M. Grechuty, Cz. Niemena i oczywiście Marii Koterbskiej.

"Augustowskie noce", "Miłość w Portofino", "Truskawki w Milanówku", "Tango Anawa", "Historia jednej znajomości" - te i inne piosenki wyjadą dla publiczności ze Stacyjki Zdrój, by przywołać wspomnienia tamtych lat, kiedy to pachniała Saska Kępa, a piosenka była dobra na wszystko.

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.

Truskawki w Milanówku - koncert z okazji rocznicy urodzin Marii Koterbskiej. 11 lipca g. 18.00 Bielskie Centrum Kultury. Bilety w cenie 40 zł. Zniżki: Weteran +, Rodzina +, Bielska Karta Seniora.

 

mk