Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bck/domains/bck.bielsko.pl/public_html/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_fields.inc on line 86 Teresa Werner | Bielskie Centrum Kultury

Teresa Werner

Teresa Werner na scenie Domu Muzyki. Gościem specjalnym bielskiego koncertu będzie Toby z Monachium.

Teresa Werner pochodzi Nakła Śląskiego. Jest bardzo znaną polską piosenkarką. W swoim dorobku ma występu na największych scenach teatrów świata, m.in.. w Carnegie Hall i na Broadwayu. Ze swoim repertuarem występowała nie tylko w Europie, ale również w Afryce, Azji oraz Ameryce Północnej. Już w 1991 odniosła sukces na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie reprezentowała zespół "Śląsk" i zajęła zaszczytne pierwsze miejsce. Znana jest z takich przebojów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej teledyski zobaczyć można na antenie telewizji, a kompozycje wysłuchać w wielu stacjach radiowych w Polsce. W swoim dorobku artystycznym ma już dwie płyty CD oraz krążek DVD, na którym nagrane są jej dotychczasowe teledyski. Złotą Płytę otrzymała dzięki albumowi "Spełnić marzenia" z roku 2012.


Gość specjalny - TOBY z Monachium.

Teresa Werner zaprosiła tego cenionego przez nią piosenkarza, który podbił serca wielu fanów muzyki szlagierowej z utworami takimi jak "Bella Magdalena" czy "Tynsknota za Śląskiem". W telewizji TVS prezentuje on co sobotę o godz. 20:25 w programie: "Szlagierowa Biesiada" nowe szlagiery, prosto ze swojej ojczyzny.

Teresa Werner, 31 stycznia g. 15.00, Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 74 zł (kat. 1), 59 zł (kat. 2) i 49 zł (kat. 3). Organizator: Piosenka Plus sp. z o.o.

opr. mk