Superwirtuozi z CeZikiem

Kwietniowi Superwirtuozi z CeZikiem. Zapraszamy na koncert dla dzieci z serii „SuperWirtuozi” zatytułowany „CeZik w układzie słonecznym”.

Przypomnijmy, że CeZik był kilka lat temu jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Furorę robiła jego seria KlejNuty, gdzie wykorzystywał fragmenty popularnych programów (m.in. "Rozmów w toku", "Pamiętników z wakacji" czy "Kuby Wojewódzkiego") do tworzenia autorskich, humorystycznych piosenek. W pewnym momencie artysta zniknął z YouTube'a. Dlaczego? CeZik doczekał się małej gromadki dzieci i od tego czasu zajmował się nagrywaniem piosenek dla... dzieci. Na kanale NutkoSfera na YouTube możesz posłuchać utworów dla najmłodszych w jego wykonaniu. CeZik tworzy tzw. Drobnutki, w których śpiewa o literkach, dziecięcej buzi, czy samochodzie.

 

Wydarzenie towarzyszące:
 Warsztaty dla dzieci i rodziców

czas trwania warsztatów: ok. 45 minut.
BILETY: bezpłatnie za okazaniem biletu z koncertu SUPERWIRTUOZI (epizod 7/2019).
Liczba miejsc na warsztaty ograniczona (max 25 dzieci).

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc!
Zapisy trwają do 21.04.2018 r. pod nr. telefonu lub e-mailowo
Więcej informacji:
telefon: +48 608 116 875
e-mail: magdalena.cisowska@superwirtuozi.pl

Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl

wykonawcy

CeZik - (SuperWirtuoz)

The SATELLITE ORCHESTRA

Maciej CISOWSKI (dyrygent)

Michał Misza CZORNY (scenariusz i reżyseria)

Grupa aktorska - Alicja Hudeczek, Mateusz Lisiecki, Anna Szpaczyńska

CeZik, czyli Cezary Nowak, urodził się w Gliwicach w 1985 roku. Od tamtej pory (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilka milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 000 000 odsłon, co sprawia, że artysta jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci.

www.facebook.com/cezikfanpage
www.cezik.com

mk