spektakl Tydzień nie dłużej

Paweł Małaszyński, Anna Cieślak (gościnnie) i Andrzej  Nejman - aktorzy najlepszego teatru komediowego w Polsce - Teatru Kwadrat  wystąpią na bielskiej scenie, specjalnie na zaproszenie  FUNDACJI JONATAN, już po raz czwarty!

Spektakl „Tydzień nie dłużej”  - znakomita komedia w reżyserii Marcina Sławińskiego z wielką ciężarówką  w tle -  bawi do łez widzów w całej Polsce.

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i... nieodwracalną?!

Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest,  by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni... PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.

Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego... no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad?!

Sztuka, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość... Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość...?!

Dochód ze spektaklu zostanie przeznaczony na rehabilitację Karolinki i Kubusia

 - podopiecznych Fundacji Jonatan.

 

spektakl TYDZIEŃ, NIE DŁUŻEJ, 8 maja, g. 17.00 i 20.15. Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 120, 100 i 80 zł. Organizator: Fundacja Jonatan.

mk