spektakl LOTTO - 24 października 2021

Kiedy uśmiecha się szczęście warto podzielić się tą wieścią z najbliższymi. A co jeśli szczęście przestaje się uśmiechać? Czy aby to, nie najbliżsi są winni? Zapraszamy na spektakl LOTTO do Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej.

Kiedy uśmiecha się szczęście warto podzielić się tą wieścią z najbliższymi. A co jeśli szczęście przestaje się uśmiechać? Czy aby to, nie najbliżsi są winni? Helena i Mikołaj zaprosili Edytę i Anatola oraz Rudolfa i Olgę w tym celu.  Jednak rozwój akcji każe zrewidować wszelkie dotychczasowe wyobrażenia i o szczęściu, i o przyjaciołach. Wprawdzie Halina uważa się za medium astralne i bardzo ufa swojej niezwykłej intuicji, ale z oceną osób takich jak członkowie mafii ma poważne kłopoty. Komedia Sigariewa bawi, ale też odsłania śmieszność ludzi, którzy sądzą,że stali się wybrańcami Losu. Lotto jest błyskotliwą opowieścią o każdym, kto wierzy, że uda mu się wygrać z Losem. Czyli o każdym z nas.
Obsada:

Magdalena Wójcik, Radosław Pazura, Edyta Herbuś, Robert Wabich, Joanna Kurowska, Andrzej Popiel, Roman Bugaj.

 

Spektakl LOTTO. Bielskie Centrum Kultury, 24 października 2021 g. 16.00 Bilety w cenie 100 i 80 zł. Zniżki: Bielska Karta Rodzina +, Weteran +, BIELSKA KARTA SENIORA)

mk