spektakl komediowy POMOC DOMOWA g.16.00 i 19.00

Twórcy spektakli "Mayday 2" i "Szalone Nożyczki" zapraszają na POMOC DOMOWĄ! Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem.

POMOC DOMOWA - to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak "SHREK", "ASTERIX I OBELIX", "RYBKI Z FERAJNY" czy "MADAGASCAR" gwarantuje doskonałą zabawę! Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA. Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki. Jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali?

Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie! Serdecznie zapraszamy!

Reżyseria: Rafał Sisicki

Produkcja: Kamila Polak

Obsada:

 

Dominika Gwit, 

Joanna Kupińska,

Agata Załęcka,

Michał Piróg, 

Michał Mikołajczyk 

 

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.

spektakl komediowy POMOC DOMOWA, 28 listopada 2021, g. 16.00 i 19.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety w cenie 110 zł. Organizator: Copa.pl

mk