spektakl IMIĘ g. 17.00 i 20.00 ODWOŁANY

W Domu Muzyki dwukrotnie będzie można obejrzeć spektakl IMIĘ. „Imię", to francuska sztuka, której ekranizacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów.

Nakręcony w 2013 roku film otrzymał dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany). Dobrze napisane, dowcipne dialogi i wyraziste postaci, to komediowe atuty "Imienia", sztuki jednocześnie nie pozbawionej refleksji. Spektakl "Imię" wyprodukowany w 2016 roku, dziś zaliczany jest do najlepszych polskich produkcji.  Akcja rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre'a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście, to przyjaciel domu, puzonista - Claude (Marcin Hycnar / Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca - Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa). W tym gronie przebieg spotkania wydawał się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: Czy macie już jakiś pomysł na imię? 

Obsada gwarantowana: 

Małgorzata Foremniak 

Dorota Krempa

Szymon Bobrowski 

Wojciech Malajkat 

Marcin Hycnar / Mateusz Banasiuk

Spektakl IMIĘ. Dom Muzyki BCK, 30 października g. 17.00 i 20.00 ODWOŁANY Organizator: Impresariat Booking Place Bilety w cenie 120, 100 i 80 zł.

mk