spektakl FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON g. 17.30 i 20.30 - przeniesiony z 23 marca 2020

FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

Spektakl zostanie przeniesiony  - nie odbędzie się we wskazanym terminie. Nowa data w trakcie ustalania z aktorami. Bilety zachowują ważność.  

Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.

Zagrany od dnia premiery ponad 500 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Dwukrotnie okrzyknięty "najlepszym" przez publiczność XV Festiwalu Oblicza Teatru (Najlepszy Spektakl oraz Najlepsza Aktorka Jolanta Fraszyńska).

Od października 2010 roku FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON widnieje w stałym repertuarze na deskach Teatru 6.piętro.

Obsada:

Elwira - Jolanta Fraszyńska

Justysia - Joanna Liszowska

Alfred - Konrad Darocha

Wacław - Michał Żebrowski

Twórcy:

Reżyseria - Eugeniusz Korin

Scenografia - Paweł Dobrzycki 

Kostiumy - Agnieszka Maciejak

 UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.

spektakl FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON przeniesiony z 23 marca 2020 na 15 marca 2021, g. 17.30 i 20.30, Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 130, 110 i 90 zł. Organizator: Agencja Artystyczna MUZA.

mk