Single i remiksy

Spektakl teatralny SINGLE I REMIKSY zobaczymy 24 listopada w Domu Muzyki BCK, a potem 4 lutego 2013 r. W obsadzie najgorętsze aktorskie nazwiska sezonu – Anna Mucha, Weronika Książkiewicz/ Katarzyna Glinka, Lesław Żurek i Wojtek Medyński.
Reżyseria Olaf Lubaszenko.

Sztuka SINGLE I REMIKSY Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież - jak mówi - singiel to najlepszy utwór na płycie.

W firmie którą dowodzi, szanse na karierę mają tylko single, wiec wszyscy którzy singlami nie są, wola ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostanie wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski zostaje wysłany nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera. Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym sposobem będzie wydanie służbowego polecenia... Pech w tym, że wysłany z centrali weryfikator ma się pojawić w firmie lada chwila...

Obsadę stanowią znani i lubiani aktorzy:

ANNA MUCHA , WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ/KATARZYNA GLINKA,

LESŁAW ŻUREK, WOJTEK MEDYńSKI .

SINGLE I REMIKSY – 24 listopada g. 18.00, Dom Muzyki BCK. Bilety WYPRZEDANE

SINGLE I REMIKSY – 4 lutego g. 18.00, Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 80 zł - JUŻ W SPRZEDAŻY UWAGA. ZMIANA DATY SPEKTAKLU. PIERWOTNIE POMYŁKOWO PODALIŚMY DATę 3 LUTEGO. ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚć NA 4 LUTEGO, EWENTUALNE ZWROTY - KASA BCK.

opr. mk