Przepis na dietę cud

Kto straci więcej kilogramów – wygrywa. Weź udział w niezwykłym przedstawieniu.

Spektakl teatralny "Dieta-cud, czyli kuracja odchudzająca" zagości 6 listopada o g. 16.00 w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury.

Występują (zamiennie):

Ewa Kuklińska, Ewa Dałkowska, Grażyna Barszczewska, Ewa Ziętek, Adrianna Biedrzyńska, Grażyna Wolszczak, Halina Rowica, Alicja Kwiatkowska, Alicja Dąbrowska.

Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show „W domu Slim Brothera". Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie.

Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka „na żywo". Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą „Miss Fitness".

Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów. Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: „cel uświęca środki." Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

Komedia Dieta cud - satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek - najmniej ważny element wszechobecnego show staje się narzędziem świętej „oglądalności", produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki. I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał. Spektakl w obsadzie gwiazdorskiej!!!

Dieta cud - Jana Jakuba Należytego w reżyserii Piotra Dąbrowskiego.

Spektakl teatralny "Dieta-cud, czyli kuracja odchudzająca" – 6 listopada g.16.00. Bilety w cenie 60 zł

opr. mk