Pożegnanie Lata - Szpak, Perfect

To był jeden z tych koncertów, które publiczność zapamięta na bardzo długo. Na Pożegnaniu Lata wystąpili Michał Szpak i Perfect.

Jako pierwszy na scenie pojawił się jeden z triumfatorów ubiegłorocznego plebiscytu Bielskiego Centrum Kultury - Michał Szpak. Mocne brzmienie, sporo coverów (Purple Haze, Venus, Raz, dwa, raz, dwa  - Mannamu) - to wyróżniki koncertu Michała Szpaka. Oprócz tego pisk fanek, które kilka godzin przed koncertem czekały na swojego idola. Nie zabrakło największych przebojów artysty i wspólnych śpiewów z publicznością.

 

Jeszcze więcej fanów pojawiło się przed koncertem Perfectu. Grzegorz Markowski i koledzy zaprezentowali program w którym nie zabrakło największych przebojów z prawie 40-letniej historii zespołu. Były chóralne śpiewy i ogłuszający doping widowni. W finale - największe hity: Chcemy być sobą, Autobiografia i Nie płacz Ewka. Na koniec fragment piosenki która mogła być przesłaniem podsumowującym ten koncert - Jeszcze nie umarłem. Publiczność długo po zakończeniu koncertu nie mogła uwierzyć, że to już koniec, głośno skandując nazwę zesołu.

mk

Sponsorzy główni

sponsorzy

Partnerzy

ministerstwo kultury pzu

Dofinansowano ze srodków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzacych z Funduszu Promocji Kultury,
uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objetych
monopolem panstwa, zgodnie z art. 80 ust 1 ustawy
z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych,
w ramach programu „Muzyka”,
realizowanego przez Instytut Muzyki i Tanca.