Pożegnanie Lata - Szpak, Perfect

To był jeden z tych koncertów, które publiczność zapamięta na bardzo długo. Na Pożegnaniu Lata wystąpili Michał Szpak i Perfect.

Jako pierwszy na scenie pojawił się jeden z triumfatorów ubiegłorocznego plebiscytu Bielskiego Centrum Kultury - Michał Szpak. Mocne brzmienie, sporo coverów (Purple Haze, Venus, Raz, dwa, raz, dwa  - Mannamu) - to wyróżniki koncertu Michała Szpaka. Oprócz tego pisk fanek, które kilka godzin przed koncertem czekały na swojego idola. Nie zabrakło największych przebojów artysty i wspólnych śpiewów z publicznością.

 

Jeszcze więcej fanów pojawiło się przed koncertem Perfectu. Grzegorz Markowski i koledzy zaprezentowali program w którym nie zabrakło największych przebojów z prawie 40-letniej historii zespołu. Były chóralne śpiewy i ogłuszający doping widowni. W finale - największe hity: Chcemy być sobą, Autobiografia i Nie płacz Ewka. Na koniec fragment piosenki która mogła być przesłaniem podsumowującym ten koncert - Jeszcze nie umarłem. Publiczność długo po zakończeniu koncertu nie mogła uwierzyć, że to już koniec, głośno skandując nazwę zesołu.

mk