Poranek Muzyczny dla Dzieci - październik 2019

SuperWirtuozi wracają z wakacji i zapraszają na swój pierwszy koncert z nowej serii, zatytułowany „W 60 minut dookoła świata”.
Pełna entuzjazmu Melcia natychmiast chce podzielić się przygodą jaką w trakcie wakacji przeżyła. Wraz z nowopoznanym przyjacielem Maurice Ravelem podróżują dookoła bajkowego świata, poznając przy tym różne gatunki tańców.

Hiszpańskie Bolero jest tylko niezwykłym początkiem wyprawy po bajkowych krainach. Spotykają Kota w Butach, w Tanzanii Różową Panterę, w Irlandii Roszpunkę i Flynna z „Zaplątanych”, Pingwiny z Madagaskaru, Shreka na amazońskich mokradłach oraz Barbie rockową księżniczkę, wyprawiającą imprezę w iście amerykańskim stylu. Cała wyprawa obfituje w dużą ilość uśmiechu, wspólną zabawę i przede wszystkim bajkowe hity bliskie sercu każdego dziecka.

Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl

wykonawcy
SuperWirtuozi Orchestra
Maciej CISOWSKI (scenariusz, kompozycja, aranżacja i prowadzenie orkiestry)
Michał CZORNY (scenariusz i reżyseria)

Więcej o nowej serii koncertów
                Najnowsza seria familijnych koncertów to kolejna odsłona muzycznej uczty melomanów – zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Seria ośmiu nowych koncertów przyniesie naszej głównej bohaterce – Melci M. nieoczekiwane zwroty akcji, takie jak powrót Pana Fałsza z przeszłości, czy przyjaźń z młodszą wersją swojej mamy. Nie wykluczone, że Melci wreszcie uda się skontaktować z zaginioną siostrą – Hanią M., którą Pan Fałsz podstępnie przeobraził w Fałszopotworka.
                Szalona opowieść zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze naszych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie tu ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym odcinkiem będą brzmieć bardziej znajomo – na całym świecie jest wielu wspaniałych muzyków i kompozytorów, którzy zechcą pomóc Melci w ważnej misji, bez względu na to czy będziemy aktualnie przebywać na dworze Króla Henryka VIII, czy w czasach współczesnych…
                Pamiętajcie, familijny charakter tych koncertów, buduje prawdziwą relację - pomiędzy dzieckiem, muzyką i rodzicem!

Poranek Muzyczny dla Dzieci, Dom Muzyki BCK, 20 października 2019 g. 11.00. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy - dla dzieci, W+, R+, karta seniora)

mk