Poranek Muzyczny dla Dzieci - listopad 2020 ODWOŁANY

KONCERT ODWOŁANY. Nasi muzyczni bohaterowie kolejny raz stają przed ciężkim, jednak ekscytującym i pełnym przygód wyzwaniem. Pan Fałsz nie daje za wygraną: Znalazł sposób na ostateczne zniszczenie muzyki na całym świecie, wypuszczając FałszoWirusa - swoją tajną broń siejącą muzyczny zamęt na całej planecie. Poranek Muzyczny dla dzieci już 15 listopada.

Epizod 2

Kontratak FałszoWirusów 2!

 Hania M. Wraz ze swoim odważnym opiekunem postanawia stawić czoła wyzwaniu, kolejny raz szukając ratunku w innej czasoprzestrzeni. Przygodom towarzyszy atmosfera święta duchów, nie zabraknie jednak ważnych w tym czasie treści niepodległościowych, które dodadzą otuchy naszym bohaterom. Gdzie tym razem znajdzie się Hania i jak zakończy się jej misja? Odpowiedź na to pytanie i cała gama muzycznych wrażeń, czekają na Was już 15 listopada 2020 roku o godzinie 11:00 w Bielskim Centrum Kultury.

 

Zapraszamy na  listopadowy koncert familijny SuperWirtuozów pod dyrekcją Macieja Cisowskiego.

 

Podczas koncertu zabrzmią utwory rozrywkowe, dziecięce ale również te z kanonu literatury muzyki klasycznej i muzyki filmowej towarzyszące akcji scenicznej. Koncert utrzymany jest w konwencji występu rozrywkowego i trwa około 60 minut.

 

Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl

wykonawcy:

SuperWirtuozi

Maciej CISOWSKI (prowadzenie orkiestry, scenariusz, muzyka)

Michał Misza CZORNY (scenariusz i reżyseria)

 

Narodziny Nowego Świata to najnowsza seria koncertów familijnych będących odpowiedzią na zwariowane czasy pandemii, w których przyszło nam żyć. Artyści chcą odnieść się do tej sytuacji z dużą dozą humoru i dystansu, a jednocześnie zachęcić dzieci i rodziców do pielęgnowania swoich pasji. Nowa seria łączy w sobie doświadczenie sceniczne, zupełnie nową fabułę dramaturgiczną, charakter dynamicznego widowiska scenicznego oraz wysoką jakość wykonawczą i edukacyjną. Szalona opowieść zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze naszych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie tu ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo.

Poranek Muzyczny dla Dzieci. Bielskie Centrum Kultury, 15 listopada g. 11.00. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Zniżki: dzieci, Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Weteran+ KONCERT ODWOŁANY

mk