Poranek Muzyczny dla Dzieci - listopad 2019

SuperWirtuozi zapraszają na listopadowy koncert z nowej serii Gwiazdozbiór Raka, zatytułowany „Kontratak Fałszopotworków 2”.

Czas duchów i przygód, a przed Hanią i Zyziem wielkie spotkanie z Czarnym Charakterem. Kto by się spodziewał, że Pan Fałsz marzył kiedyś o tym, żeby być gwiazdą rocka i że mu się nie udało, bo śpiewał fałszywie i charakter miał obrzydliwy? Każde dziecko to wie! A zwłaszcza Ona – mała gwiazdeczka rocka, nie taka znowu słodka... siostra Hani - Melcia. Gitarę elektryczną ma w jednek ręce, a w drugiej magiczny kamerton SuperWirtuoza... Ma też wielkie marzenie – marzy jej się podróż. Do kraju w którym zamiast kogutów budzą ludzi gitary i gdzie... Sami przekonacie się już w 3 listopada!

Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl

wykonawcy

SuperWirtuozi
Maciej CISOWSKI (prowadzenie orkiestry, scenariusz, kompozycja, aranżacja)
Michał Misza CZORNY (scenariusz i reżyseria)

            Gwiazdozbiór Raka - najnowsza seria familijnych koncertów to kolejna odsłona muzycznej uczty melomanów – zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Seria ośmiu nowych koncertów SuperWirtuozów przyniesie naszej głównej bohaterce – Melci M. nieoczekiwane zwroty akcji, takie jak powrót Pana Fałsza z przeszłości, czy przyjaźń z młodszą wersją swojej mamy. Nie wykluczone, że Melci wreszcie uda się skontaktować z zaginioną siostrą – Hanią M., którą Pan Fałsz podstępnie przeobraził w Fałszopotworka.
            Szalona opowieść zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze naszych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie tu ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo – na całym świecie jest wielu wspaniałych muzyków i kompozytorów, którzy zechcą pomóc Melci w ważnej misji, bez względu na to czy będziemy aktualnie przebywać na dworze Króla Henryka VIII, czy w czasach współczesnych...
            Pamiętajcie, familijny charakter tych koncertów, buduje prawdziwą relację - pomiędzy dzieckiem, muzyką i rodzicem!

Poranek Muzyczny dla Dzieci, Dom Muzyki BCK, 3 listopada, g. 11.00 Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy - dzieci, Weteran +, Rodzina +l, KARTA SENIORA).

mk