Poranek Muzyczny dla Dzieci - 7 listopada 2021

Co łączy Żelazową Wolę, Majorkę i Paryż? I czy można grać na fortepianie w ciemności? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi bohaterowie: Melcia i jej pluszak Zyzio, którzy podczas wycieczki szkolnej poznali jednego z największych wirtuozów fortepianu w całych dziejach muzyki – Fryderyka Chopina. Pan Fałsz jednak nie próżnuje i próbuje udaremnić podróż naszych bohaterów. Czy uda im się wyjść cało z opresji? Przekonajcie się sami!

E p i z o d  3


Rozbiegane klawisze!


Zapraszamy na koncert familijny SuperWirtuozów pod dyrekcją Macieja Cisowskiego, podczas którego zabrzmią utwory rozrywkowe, dziecięce ale również te z kanonu literatury muzyki klasycznej i muzyki filmowej towarzyszące akcji scenicznej.

Koncert utrzymany jest w konwencji występu rozrywkowego i trwa około 60 minut. Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl


Narodziny Nowego Świata to najnowsza seria koncertów familijnych będących
odpowiedzią na zwariowane czasy pandemii, w których przyszło nam żyć. Artyści chcą odnieść się do tej sytuacji z dużą dozą humoru i dystansu, a jednocześnie zachęcić dzieci i rodziców do pielęgnowania swoich pasji. Nowa seria łączy w sobie doświadczenie sceniczne, zupełnie nową fabułę dramaturgiczną, charakter dynamicznego widowiska scenicznego oraz wysoką jakość wykonawczą i edukacyjną. Szalona opowieść zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze naszych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie tu ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo.

Poranek Muzyczny dla Dzieci, Bielskie Centrum Kultury im. Marii Kotebskiej, 7 listopada, g. 11.00 Bilety w cenie 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy - dla dzieci, Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora, Weteran+).

 

mk