Poranek Muzyczny dla Dzieci - 26 września 2021

Zapraszamy na pierwszy w tym sezonie koncert familijny SuperWirtuozów pod dyrekcją Macieja Cisowskiego zatytułowany „Powrót SuperWituozów 2”. Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej - 26 września g. 11.00

Nasi muzyczni bohaterowie kolejny raz stają przed pełnym przygód wyzwaniem. Pan Fałsz wymyśla kolejne podstępne odmiany FałszoWirusa, nie daje za wygraną: Hania M. wraz ze swoimi koleżkami szuka ratunku w innej czasoprzestrzeni. Przygodom towarzyszy atmosfera najpiękniejszych zakątków naszej planety, które Hania M. odwiedziła podczas wakacji. Jak tym razem zakończy się misja Hani? Odpowiedź na to pytanie i cała gama muzycznych wrażeń, czekają na Was już 26 września 2021 roku o godzinie 11:00 w Bielskim Centrum Kultury.

Podczas koncertu zabrzmią utwory rozrywkowe, dziecięce ale również te z kanonu literatury muzyki klasycznej i muzyki filmowej towarzyszące akcji scenicznej. Koncert utrzymany jest w konwencji występu rozrywkowego i trwa około 60 minut.

 

Narodziny Nowego Świata to seria koncertów familijnych będących odpowiedzią na zwariowane czasy pandemii, w których przyszło nam żyć. Artyści chcą odnieść się do tej sytuacji z dużą dozą humoru i dystansu, a jednocześnie zachęcić dzieci i rodziców do pielęgnowania swoich pasji. Seria łączy w sobie doświadczenie sceniczne, zupełnie nową fabułę dramaturgiczną, charakter dynamicznego widowiska scenicznego oraz wysoką jakość wykonawczą i edukacyjną. Szalona opowieść zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze naszych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie tu ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo.

PORANEK MUZYCZNY DLA DZIECI. Bielskie Centrum Kultury, 26 września g. 11.00. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy - Bielska Karta Rodzina+, Karta Weteran+, Bielska Karta Seniora, dzieci, młodzież szkolna).

mk