Poranek Muzyczny dla Dzieci - 10 października 2021

Zapraszamy na październikowy koncert familijny SuperWirtuozów pod dyrekcją Macieja Cisowskiego zatytułowany „Tajemnicza podróż Melci”.

Czy podróżowaliście kiedyś w nieznane? A może w miejscu, które dobrze znaliście wydarzyło się coś niespodziewanego i tajemniczego? Niebawem Melcia odbędzie podróż do krain, gdzie zamiast kogutów budzą ludzi fałszujące dźwięki. Może to czyjaś sprawka? Może ktoś ma jakiś niecny plan? Już niedługo ponownie stawimy czoła Panu Fałszowi i jego nieczystej grze…

Podczas koncertu zabrzmią utwory rozrywkowe, dziecięce ale również te z kanonu literatury muzyki klasycznej i muzyki filmowej towarzyszące akcji scenicznej. Koncert utrzymany jest w konwencji występu rozrywkowego i trwa około 60 minut.

Narodziny Nowego Świata to seria koncertów familijnych będących odpowiedzią na zwariowane czasy pandemii, w których przyszło nam żyć. Artyści chcą odnieść się do tej sytuacji z dużą dozą humoru i dystansu, a jednocześnie zachęcić dzieci i rodziców do pielęgnowania swoich pasji. Seria łączy w sobie doświadczenie sceniczne, zupełnie nową fabułę dramaturgiczną, charakter dynamicznego widowiska scenicznego oraz wysoką jakość wykonawczą i edukacyjną. Szalona opowieść zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze naszych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie tu ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo.

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę.


Poranek Muzyczny dla Dzieci, 10 października 2021, g. 11.00 Bielskie Ccentrum Kultury. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy - Bielska Karta Rodzina+, Karta Weteran+, Bielska Karta Seniora, dzieci, młodzież szkolna).

mk