Nuda, rutyna...

Popularny kabaret w swoim najnowszym programie pt. Nuda,rutyna i odcinanie kuponów. Ani Mru Mru znowu w Bielsku-Białej!!!

Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Waldemar Wilkołek, czyli kabaret Ani Mru Mru, zapraszają na swój najnowszy program. Najlepsze skecze, mnóstwo premier i aktualne tematy - ci którzy już obejrzeli ten program, twierdzą że nie ma w nim ani odrobiny '"nudy i rutyny".

Historia Ani Mru Mru (wg Wikipedii)

Kabaret powstał w Lublinie w roku 1999. W pierwszym składzie znaleźli się: Joanna Kolibska, Grzegorz Tatara, Maciej Wojnarowski i Marcin Wójcik. Wkrótce dołączył do nich pianista Janusz Bronkiewicz. Premiera pierwszego programu odbyła się 1 grudnia 1999 roku w kawiarni artystycznej lubelskiego klubu HADES. Pierwsze zmiany w składzie nastąpiły w roku 2000. Wtedy do zespołu dołączył Michał Wójcik. W czerwcu 2000 roku kabaret opuszcza Janusz Bronkiewicz, a na jego miejsce zostaje przyjęty dźwiękowiec Waldemar Wilkołek. W grudniu 2000 roku kabaret Ani Mru-Mru po raz pierwszy zostaje dostrzeżony na ogólnopolskim festiwalu (III Ogólnopolski Festiwal Kabaretów Studenckich "Wyjście z cienia" w Gdańsku), co zaczyna owocować nagrodami na tym i następnych festiwalach. W grudniu 2001 kabaret opuszcza Joanna Kolibska i od tej chwili skład Ani Mru-Mru tworzą Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek.

Kabaret Ani Mru Mru. Dom Muzyki BCK, 23 lutego g. 16.00 i 19.00 Bilety w cenie 60 zł.

opr. mk