Narodowa Perła Gruzji w Domu Muzyki

Narodowa Perła Gruzji, zespół „Nartebi”, którym kieruje wybitny choreograf Gogita Tatulaszwil - już 10 października w Domu Muzyki. 50 osób na scenie - żywiołowość, energia, taneczny kunszt.

     Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew – czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą – artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia.

I oto przed Państwem Narodowa Perła Gruzji, zespół „Nartebi”, którym kieruje wybitny choreograf Gogita Tatulaszwili.

W ciągu ponad 10 lat swojego istnienia zespół występował już w Europie i Azji, a teraz może obejrzeć polska publiczność.

Zapraszamy na spotkanie z tancerzami przybywającymi ze szczytów Kaukazu niczym orły i pragnącymi z gracją innego królewskiego ptaka – łabędzia – przekazać Państwu dawkę wrażeń mocnych jak gruzińskie wino i oszałamiających jak tamtejsze powietrze….

NARODOWA PERŁA GRUZJI zespół Nartebi, Dom Muzyki BCK, 10 października g. 18.00. Bilety w cenie 80 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy - emeryci, młodzież szkolna). R+, W+, karta seniora

 

mk