Naga prawda o klasyce

Znakomity pianista i satyryk w programie "Naga prawda o klasyce". Waldemar Malicki na nowo definiuje pojęcie klasyki. Muzyka klasyczna jest emocjonalna, piękna, wzruszająca i….. bardzo sexy.

Muzyka klasyczna jest emocjonalna, piękna, wzruszająca i….. bardzo sexy. Bach, Bethoven, Brams, Bizet oraz kompozytorzy, których nazwiska zaczynają się na inne litery alfabetu tworzyli namiętne, gorące i dowcipne dzieła najczęściej w otoczeniu pięknych kobiet. To one były ich inspiracją i pasją, chociaż nie obowiązywały parytety, a i związki partnerskie nie były tak modne.

„Naga prawda o klasyce”- w sposób znany wielbicielom talentu Waldemara Malickiego i jego przyjaciół definiuje na nowo pojęcie klasyki.

Może za dowcipnie, za cynicznie, może za odważnie, ale na pewno półtorej godziny spędzone na tym spektaklu widzowie zapamiętają na długo.

Występują:

- Waldemar Malicki - fortepian

- Anita Rywalska - sopran

- Marcin Pomykała - tenor

Waldemar Malicki - NAGA PRAWDA O KLASYCE - 26 maja, g. 19.00 Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 90 zł.

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 22 maja od AGENCJI FILHARMONIA DOWCIPU, organizatora występu Waldemara Malickiego, otrzymaliśmy informację o odwołaniu koncertów artysty w Bielsku-Białej i Kędzierzynie-Koźlu. Bilety zakupione w kasie można zwracać w Domu Muzyki. Pieniądze za bilety kupione w SYSTEMIE SPRZEDAŻY BILETóW BCK, będą zwracane przelewami z DOTPAY na Państwa konta.

mk