Muzyka Queen - symfonicznie

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od trzech lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.

30 stycznia 2016 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w Bielsku! Po wyprzedanym koncercie w styczniu 2015, zespół zagra kolejny raz w Bielsku-Białej. Koncert odbędzie się w Bielskim Centrum Kultury, przy ul. Słowackiego 27 – początek o godzinie 19:30.

QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 50 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 40000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury'ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in "Bicycle Race", "Another One Bites The Dust" oraz wyjątkową kompozycję "Barcelona", którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.

Queen Symfonicznie, 30 stycznia 2016 r, g. 19.30 Dom Muzyki BCK. Organizator - Fantom Media Michał Kapuściarz. Bilety w cenie 119 zł (I m.) 109 zł. (II m) i 99 zł (III m.)

opr. mk