Miłość w Paryżu

 Najpiękniejsze francuskie piosenki o miłości zaśpiewa Dorota Lanton z towarzyszeniem zespołu Marka Stefankiewicza i udziałem Bogusława Nowickiego.  Melodie pochodzą z repertuaru Edith Piaf, Juliette Greco Carli Bruni, Jacquesa Brela, Yves Montanda, Joe Dassina  i Paris Combo. BILETY WYPRZEDANE.

Koncert Doroty Lanton – „L’amour a Paris czyli Miłość w Paryżu” to jak wyprawa do współczesnej stolicy Francji, gdzie słychać wszystkie rytmy świata, pobrzmiewają w nich jednak echa niezapomnianych nut fenomenalnej Edith czy tajemniczej Juliette.

Aktorka i piosenkarka znakomicie odnajduje się w tych wielkich postaciach francuskiej estrady nie gubiąc nic z własnej osobowości.

Wszystko to ubrane w nowoczesne i bardzo wyrafinowane aranżacje muzyczne znakomitej orkiestry Marka Stefankiewicza, oprawione lekką i barwną narracją oprowadzającej po Paryżu Doroty Lanton.

Kilka miesięcy po premierze płyty DOROTA LANTON „Jak balsam” powstała francuska wersja piosenki „Moje miejsce”, która w wersji francuskiej nosi tytuł „Ma place”. Kilka tygodni temu ukazała się ona na płycie „Weekend in Paris” wśród topowych, współczesnych francuskich wykonawców. Teledyski do obu wersji piosenki nakręcono w stolicy Francji.

Dorota Lanton. Miłość w Prayżu. 21 lutego, g. 18.00. Bilety w cenie 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). BILETY WYPRZEDANE.

opr. mk