Majowy Poranek Muzyczny

Zapraszamy na koncert dla dzieci z serii „SuperWirtuozi” zatytułowany „Muzyczna podróż dookoła świata”. Muzyczna Podróż Dookoła Świata to autorski projekt muzyczny Piotra Steczka - utalentowanego kompozytora, aranżera multiinstrumentalisty, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, skrzypka Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy Aukso.

W ramach finałowego epizodu SuperWirtuozów Piotr zaprezentuje utwory nawiązujące do muzyki etnicznej z kilku najciekawszych miejsc świata, zaprezentuje oryginalne instrumenty i opowie kilka ciekawostek na temat odwiedzanych przez nas regionów. Będzie to ciekawa inspiracja do oczekiwanych przez wszystkich wakacji oraz okazja do świetnej zabawy. Wyjątkowa muzyka kompozytora jest połączeniem popularnego w dzisiejszych czasach world music z muzyką elektroniczną, filmową oraz nowoczesnymi stylami, jak np. dub lub trap.

Wydarzenie towarzyszące:
Warsztaty dla dzieci i rodziców

czas trwania warsztatów: ok. 45 minut.
BILETY: bezpłatnie za okazaniem biletu z koncertu SUPERWIRTUOZI (epizod 8/2019).
Liczba miejsc na warsztaty ograniczona (max 25 dzieci).

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc!
Zapisy trwają do 19.05.2019 r. pod nr. telefonu lub e-mailowo
Więcej informacji:
telefon: +48 608 116 875
e-mail: magdalena.cisowska@superwirtuozi.pl

Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl

wykonawcy

Piotr Steczek - (SuperWirtuoz)

The SATELLITE ORCHESTRA

Maciej CISOWSKI (dyrygent)

Michał Misza CZORNY (scenariusz i reżyseria)

Grupa aktorska - Alicja Hudeczek, Mateusz Lisiecki, Anna Szpaczyńska

Piotr Steczek to utalentowany kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, skrzypek Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy Aukso. O wielu lat fascynuje się muzyką z różnych stron świata i kolekcjonuje oryginalne instrumenty etniczne, na których gra. Jest autorem licznych projektów muzycznych, m.in. String Reactor, Medulla, Muzyczna Podróż Dookoła Świata, Warszawskai Lutosławski, Discovery & Movie, A Chopin Odyssey, Urszula akustycznie Złote Przeboje.

https://www.facebook.com/piotrsteczekartist/
http://piotrsteczek.pl

 

mk