MAJÓWKA pod Dębowcem

Kolejny udany muzyczny piknik Pod Dębowcem. Dopisała pogoda i frekwencja. Wystąpili: Dawid Kwiatkowski oraz Sylwia Grzeszczak.

Dwójka artystów została wybrana przez głosujących w plebiscycie Bielskiego Centrum Kultury, na artystów, których internauci chcieliby zobaczyć w Bielsku-Białej.

Pierwsze fanki czekające na Dawida Kwiatkowskiego pojawiły się już wcześnie rano. Od pierwsszych koncertowych dźwięków nastolatki przyjmowały młodego artystę entuzjastycznie, a po chwili okazało się, że wszystkie teksty potrafią odśpiewać od początku do końca. Dawid i jego muzycy dali z siebie wszystko, prezentując dynamiczne show. Po koncercie młody wokalista długo pozował do zdjęć z fanami i rozdawał autografy, by potem wyjechać wśród tłumu w otwartych drzwiach autobusu.

Pogoda sprawiła, że po raz kolejny koncert Pod Dębowcem zmienił się w rodzinny piknik przy muzyce dobiegającej z namiotu. Wiele osób rozłożyło koce na pobliskich terenach zielonych, punkty gastronomiczne przeżywały oblężenie.

Drugim wydarzeniem tego dnia był występ Sylwii Grzeszak, której piosenka Tamta dziewczyna, na dwa dni przed bielskim koncertem przekroczyła na youtubie magiczną granicę 100 milionów wyświetleń. Dynamiczne przeboje, przemieszane z nastrojowymi balladami przy fortepianie także przypadły do gustu publiczności. Były chóralne śpiewy, piski, a po koncercie długie spotkanie z publicznością.

mk