KUBA BADACH (Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha) BILETY WYPRZEDANE

Repertuar koncertu obejmuje utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Zapraszamy do BCK-u już 30 marca 2022.

 Materiał, prezentowany podczas koncertu został wydany na płycie Kuby Badacha „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”. Płyta z materiałem Tribute to Andrzej Zaucha w 2013 roku otrzymała status „Złotej Płyty” „To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory…” – Kuba Badach.

Kuba Badach, muzyk, wokalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Wokalista Roku.

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.

KUBA BADACH (Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha), Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, 30 marca 2022 g. 18.00. Bilety w cenie 100 zł. Zniżki: Bielska Karta Rodzina +, Weteran +, Bielska Karta Seniora

mk