KONCERT WALENTYNKOWY - 7 Wspaniałych czyli LeonVoci & Bellcanti

7 Wspaniałych czyli LeonVoci & Bellcanti to kolejny międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u, który nie ma sobie równych zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

            Ekskluzywny Koncert Walentynkowy 2020    7 Wspaniałych LeonVoci & Bellcanti

LeonVoci:

Nazar Tatsyshyn tenor

Roman Chava tenor

Ihor Radvansky tenor

Andrij Stetsky baryton

Bellcanti:

Karolina Sołomin

Magdalena Chmielecka

Maria Malinowska

                                                                                            WM Ensemble

 

  Zespół tworzą międzynarodowi artyści – znani polskiej i ukrainskiej telewizji wokaliści grupy LeonVoci oraz grupy Bellcanti.  LeonVoci – to jedna z najpopularniejszych w Europie grup 4 Tenorów pochodząca ze Lwowa, ciesząca się niesłabnącą i z każdym miesiącem wzrastającą popularnością. LeonVoci są laureatami showów telewizyjnych takich jak Mam Talent czy The Voice of the Ukraine. LeonVoci są wykonawcami wielu światowych przebojów: „Grande Amore” „Becouse we believe”, „Un Amore Cosi Grande” – A. Bocelli, „Unbreak my Heart” – Il Divo,  „You raise me up” - Grobana, „We are the Champions” czy „ We will rock you” - grupy Queen, „Perfect Symphony” - Eda Sheerana i A. Bocellego, czy duet A. Bocelli i M. Bocelli „Fall on me”. A tuż obok klasyka wokalistyki „Brunetki Blondynki” Jana Kiepury, czy pieśni neapolitańskie takie jak „O sole mio”, „Funikuli Funikula”, czy ponadczasowa „Granada”. Nie zabraknie zatem utworów z repertuaru zespołu Queen, Il Divo, Canadian Tenors, A. Bocelli, Ed Sheeran, ABBA, a także wielu przepięknych polskich przebojów okresu 20lecia międzywojennego i lat 60tych: „ Nie kochać w taką noc to grzech”, „ Nasza jest Noc”, „ Kiedy znów zakwitną białe bzy”, „ Miłość Ci wszystko wybaczy”, czy też „Nie bądź taki szybki Bill”, „Serduszko puka w rytmie cza-cza” i wiele innych lubianych piosenek, które w szczególności zaprezentuje grupa Bellcanti. Grupa Bellcanti to trzy znakomite sopranistki. Łączy ich przyjaźń, pasja do muzyki, a także wspólne marzenia.. Koncerty zespołu Bellcanti to niezapomniane, muzyczne podróże  w nowej, nieoczywistej, operowej wersji. Bellcanti to śpiew, muzyka, sztuka, harmonia, humor i ... chwile wytchnienia od codzienności. Karolina, Magdalena i Maria to śpiewaczki operowe, które występowały na wielu scenach w Polsce i zagranicą. W 2017 roku połączyły swoje trzy sopranowe głosy, którym oryginalne aranżacje nadają nowego i świeżego brzmienia. To nie koniec zaskakujących niespodzianek walentynkowych.

Tenors LeonVoci oraz grupa Bellcanti wykonają również wspólnie wiele najpiękniejszych duetów zaaranżowanych specjalnie na 7 głosów i zespół kameralny z sekcją rytmiczną, który będzie towarzyszył solistom. Wśród nich m.in.: „Libiamo”, „Besame Mucho”, „Time to say goodbye”, „Grande Amore”, „We will rock you”, „Hallelujah” jak również duet “Shallow”  z Bradley-em Cooper-em & Lady Gaga z filmu “Narodziny Gwiazdy” czy słynne „Volare”  i wiele innych muzycznych niespodzianek. Będzie to z pewnością jedyny koncert bisów  w pigułce lub walentynkowe po prostu THE BEST!  Charakterystycznym dla koncertów grupy  7 Wspaniałych - LeonVoci & Bellcanti jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej. LeonVoci & Bellcanti to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i autentyczny wizerunek.  Zapraszamy wszystkich melomanów światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

 

                       

Hallelujah ( 7 solistów)

Surdato n’amorato ( LeonVoci )

Już nie zapomnisz mnie ( Bellcanti )

Fall on me / A.Boccelli i M. Bocelli ( LeonVoci )

Becouse we belive  ( LeonVoci )
              You raise me up ( 7 solistów)

Nie kochać w taką noc to grzech ( Bellcanti )

O sole mio  ( LeonVoci )

Usta milczą dusza śpiewa duet  ( 7 solistów)

O mnie się nie martw ( Bellcanti )

Narodziny Gwiazdy Shallow duet/Bradlay Cooper & Lady Gaga

Sexappeal  ( Bellcanti )
Serduszko puka w rytmie cza-cza  ( Bellcanti )

Libiamo ( 7 solistów)

 

Przerwa

 

Funiculi Funicula  ( LeonVoci )

Nasza jest noc  ( Bellcanti )

We will rock you ( 7 solistów)

Mamma mia / ABBA   ( Bellcanti )

Kiedy znów zakwitną białe bzy  ( Bellcanti )

We are the champions  ( LeonVoci )
Perfect Symphony / Ed Sheeran&A.Bocelli ( LeonVoci )

Nie bądź taki szybki Bill  ( Bellcanti )

Granada ( LeonVoci )

Miłość Ci wszystko wybaczy  ( Bellcanti )        

Grande Amore ( 7 solistów)

Brunetki Blondynki  ( LeonVoci )

Besame Mucho ( 7 solistów)

Chianti Song ( 7 solistów)

BIS – Volare / Time to say goodbye - ( 7 solistów)

Koncert Walentynkowy 2020    7 Wspaniałych LeonVoci & Bellcanti, Dom Muzyki BCK, 14 lutego 2020, g. 19.00 Bilety w cenie 90 i 100 zł. Organizator: AVIP

mk