Kogo chcesz zaprosić na koncert?

Trwa 3 edycja konkursu. Internauci wybierają wykonawców, których Bielskie Centrum Kultury zaprosi na koncerty w roku 2012. Do końca września można zgłaszać propozycje. To jednak dopiero pierwszy etap zabawy.

Listę wszystkich zgłoszonych wykonawców opublikujemy na naszej stronie i z nich, do końca listopada wybiorą państwo dziesiątkę najpopularniejszych.

Głosowanie jest niezwykle proste. Wystarczy wysłać swój typ na adres glosuj@bck.bielsko.pl

Mile widziane krótkie uzasadnienie swojego wyboru.

Warto także podać swoje imię i nazwisko. Wśród głosujących raz w tygodniu będziemy rozlosowywać bilety na koncerty odbywające się w najbliższym czasie w Bielskim Centrum Kultury.

Poniżej wykonawcy którzy zostali zgłoszeni jako pierwsi, wraz z uzasadnieniami:

Chciałam zgłosić do plebiscytu Marka Torzewskiego. Wiem ze nie dawno był w Bielsku i dlatego bardzo podobał mi się jego występ i chętnie posłuchałabym raz jeszcze melodii w jego wykonaniu.

Ja,jak zawsze co roku chcę oddać głos na CZERWONE GITARY.

Może wreszcie w przyszłym roku uda się zaprosić zespół na koncert np Lata z Kulturą???? lub na Dni Bielska??

Krótkie uzasadnienie-proszę bardzo-zespół-legenda-polskiej muzyki rozrywkowej z 46-letnią tradycją,

koncertują cały czas,nie ukrywam że w tym roku w czerwcu byłem razem z rodziną na ich koncercie na Dniach Jastrzębia Zdroju i było JAK ZAWSZE SUPER!!!!

Bawią się mali i więksi,starsi i młodzi,razem kołysając się w rytm przebojów,na których wychowało się niejedno pokolenie!!!

Wykonawcy popowi, kabaretowi, rockowi, klasyczni - krąg państwa zainteresowań jest bardzo szeroki, co już znajduje oddźwięk w propozycjach, które do nas docierają.

glosuj@bck.bielsko.pl

W poprzednich latach do Bielska-Białej przyjeżdżała co roku cała czołówka plebiscytu. Poniżej zdjęcia niektórych laureatów.

mk