Kabaret Młodych Panów "To jest chore" g. 16.00 i 19.00 ODWOŁANY

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

KABARET MŁODYCH PANÓW - 11 października 2020 - ODWOŁANY (bilety podlegają zwrotowi)

Nowy występ Kabaretu Młodych Panów z programem TO JEST CHORE planowany jest w dniu 8 marca 2021  (bilety wkrótce w sprzedaży)

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Kabaret Młodych Panów "To jest chore". 11 października 2020 g. 16.00 i 19.00. Organizator: PATE MEDIA. Bilety w cenie 85 i 75 zł. ODWOŁANY

mk