Jubileusz Olbrychskiego

Daniel Olbrychski zagra na scenie Domu Muzyki, w spektaklu, który jest częścią obchodów jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej. Będą mu partnerować Dorota Segda, oraz grający "na żywo" Zbigniew Namysłowski.

Spektakl nosi tytuł Po drodze do MADISON COUNTY i jest adaptacją słynnej powieści Roberta Jamesa Wallera (Co się wydarzyło w Madison County). W znakomitej filmowej adaptacji zagrali Meryl Streep i Clint Eastwood.

w rolach głównych

PO DRODZE DO MADISON COUNTY, to niezwykła opowieść o wielkiej miłości. Bohaterowie to dojrzali ludzie, którzy przez cztery dni przeżywają najpiękniejsze chwile w życiu. Dorocie Segdzie i Danielowi Olbrychskiemu towarzyszy przepiękna muzyka grana na żywo przez słynnego jazzmana Zbigniewa Namysłowskiego.

Daniel Olbrychski - Wybitny polski aktor, niezapomniany Kmicic, Azja i Karol Borowiecki.

Dorota Segda - aktorka, wykładowca PWSTiF w Krakowie. Popularność zdobyła rolami filmowymi i telewizyjnymi, m.in. tytułową rolą w filmie Faustyna, w filmie Tato oraz serialu Na dobre i na złe.

Zbigniew Namysłowski - znakomity jazzman, saksofonista, współpracownik Krzysztofa Komedy, Czesława Niemena, Michała Urbaniaka.

Po drodze do Madison County - 06 maja, godz 19:30 Dom Muzyki. Bilety w cenie 100zł

opr. mk