Jan Wolański - "Miłość niejedno ma imię".

Jan Wolański - solista Opery Narodowej oraz Zespołu "Śląsk", występuje wraz z córką Joanną Wolańską. Przeboje klasyki muzyki rozrywkowej i musicalowej. Zapraszamy na koncert Jana Wolańskiego w programie Miłość niejedno ma imię -  17 lutego 2022 r., Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej.

Półfinalista The Voice Senior. Pan Jan w odcinku emitowanym 15 stycznia znalazł się  w drużynie Maryli Rodowicz.

CIEKAWOSTKA: Jan Wolański w filmie Baryton Janusza Zaorskiego użyczył głosu w partiach śpiewnych przez Zbigniewa Zapasiewicza.

Przeboje klasyki muzyki rozrywkowej i musicalowej jak: Skrzypek na dachu, Upiór w operze czy West Side Story, przeboje: Whitney Huston z filmu Bodyguard, Franka Sinatry My way itp. ale i popularne arie operowe i duety. Warto zwrócić uwagę na wspaniałe wiersze Franciszka Klimka o kotach oraz dowcipne limeryki czytane w trakcie koncertu.

 

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.
 

JAN WOLAŃSKI, BCK, 17 lutego, g. 18.00. Bilety w cenie 40 zł. Zniżki: Weteran+, Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora.

mk