Dobry wieczór kawalerski

„Dobry wieczór kawalerski" to świetna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, w której oprócz dobrej zabawy, jest także miejsce na refleksję i poszukiwanie odpowiedzi na pytania o sens i znaczenie miłości i przyjaźni. Spektakl zostanie wystawiony 12 maja w Domu Muzyki.

Akcja sztuki dzieje się podczas wieczoru kawalerskiego Młodego w grupie jego najbliższych przyjaciół. Pojawia się też omyłkowo wynajęty striptizer, Miki, co powoduje ciąg wielu przezabawnych zdarzeń. Postaci wymieniają poglądy na temat relacji damsko-męskich, które stają się zadziwiająco prawdziwe i coraz trafniejsze im bardziej otwarci stają się nasi bohaterowie podczas tego zakrapianego alkoholem wieczoru.

Reżyseria: Piotr Nowak - aktor i reżyser takich przedstawień teatralnych jak: „Pułkownik Ptak" (spektakl, który został okrzyknięty wydarzeniem sezonu 2003/2004), „Kraniec" – 2006 r. (Teatr Wytwórnia), „Pomroczność jasna" - 2007 r. Piotr Nowak wcieli się także w jedną z ról w spektaklu.

Autor: Dorota Truskolaska - Alibert

W bielskim przedstawieniu wystąpią:

Antoni Pawlicki - Natura obdarzyła go urodą przedwojennego amanta. Pewnie dlatego Antoni Pawlicki świetnie czuje się w filmach historycznych. Zapamiętaliśmy go z ról Tadeusza w „Katyniu" i Piotra w „Jutro idziemy do kina", którego akcja dzieje się w przeddzień wybuchu ostatniej wojny. Zagrał także w serialu „Czas honoru", oraz filmie „Drzazgi

Piotr Nowak - Aktor i reżyser teatralny. Znany z seriali „Głęboka woda", „Na dobre i na złe", „Plebania" i „Barwy szczęścia". Zagrał także znaczącą rolę w filmie „Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać".

Jakub Przebindowski - Aktor i kompozytor muzyki do widowisk teatralnych. Znany z serialu „Ojciec Mateusz", „Na Wspólnej" i filmu „Katyń"

Mirosław Zbrojewicz - Aktor teatru Studio w Warszawie. Znany z wielu filmów komediowych, m.in. „Kiler" i „Chłopaki nie płaczą" i „Kac Wawa".

Andrzej Andrzejewski - Znany ze spektaklu „Goło i wesoło", filmów „Symetria" i „Job".

Dobry wieczór kawalerski – Dom Muzyki BCK, 12 maja g. 18.00. Bilety w cenie 80 zł.

opr. mk