Dni Bielska-Białej 2019

Dni Bielska-Białej - trzy dni wypełnione atrakcjami. SHAGGY pod Ratuszem, piknik familijny w Parku Słowackiego, Grzegorz Hyży i Natalia Szroeder Pod Dębowcem. WSTĘP WOLNY

14 czerwca g. 14.00 plac Chrobrego Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej

14 czerwca UROCZYSTE OTWARCIE DNI BIELSKA-BIAŁEJ - plac RATUSZOWY

19.45 LOSOWANIE NAGRODY W KONKURSIE "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej"

20.30 Bielska Orkiestra Dęta formacja paradna

21.00 SHAGGY

22.40 widowisko laserowe

 

15 czerwca g. 16.00   Park Słowackiego    PIKNIK RODZINNY

koncert dla dzieci i młodziezy połaczony za zabawą i konkursami.

Prowadzenie: KOGUT RUBIN

Wystąpią: MY3, SYLWIA PRZYBYSZ

16 czerwca g. 18.00   NATALIA SZROEDER, GRZEGORZ HYŻY teren obok hali Pod Dębowcem

 

14 czerwca g. 14.00 plac Chrobrego Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej

14 czerwca UROCZYSTE OTWARCIE DNI BIELSKA-BIAŁEJ - plac RATUSZOWY

19.45 LOSOWANIE NAGRODY W KONKURSIE "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej"

20.30 Bielska Orkiestra Dęta formacja paradna

21.00 SHAGGY

czytaj więcej, posłuchaj muzyki

22.40 widowisko laserowe - www.visualsensation.pl

UWAGA!:  Już od godziny 18.00 na Placu Ratuszowym (parking przy ul. Dmowskiego) podczas Inauguracji Dni Bielska-Białej poza czymś dla duszy  będzie mozna spróbować doskonałości z kawałka świata. Poza chłodnym , chmielowym trunkiem odwiedzą nas Food Trucki z takimi doskonałościami jak kuchnia gruzińska, kuchnia teksańska,  burgery, fantazja z ziemniaka i słodkości typu lody tajskie itp. Zapraszamy juz od godziny 18.00 do 24.00

  ZOBACZ WIĘCEJ

 

15 czerwca g. 16.00   Park Słowackiego   

koncert dla dzieci i młodziezy połączony za zabawą i konkursami.

Prowadzenie: KOGUT RUBIN

Wystąpią: MY3, SYLWIA PRZYBYSZ

 

 

Wesoła Podróż Koguta Rubina. Kogut jest prowadzącym oraz gospodarzem dnia. Zabiera wszystkich uczestników do wesołej podróży Koguta Rubina podczas, której prezentuje animacje,  konkursy oraz zapowiada koncerty gwiazd.

Zespół My3 togwiazdy telewizyjnego programu. Natka, Julka i Gefi to trzy zupełnie różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy, kolorowy i muzyczny świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem.

Koncerty MY3 to przede wszystkim świetna zabawa połączona z niesamowitą interakcją z młodą publicznością. Spektakularne hity, które w Internecie obejrzano już prawie 100 milionów razy! MY3 to tylko dobra energia i bezpieczny przekaz!  To niesamowite spotkanie z najlepszą dziecięcą publicznością w Polsce,- wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do największych hitów MY3 takich jak Mammaje, Szkolna Sympatia, czy Tęcza.

SYLWIA PRZYBYSZ

Wokalistka i youtuberka. Laureatka konkursu Youtube Young Stars 2015.

Wokalistka karierę muzyczną zaczęła w 2012 roku zakładając własny kanał w serwisie YouTube na którym publikowała covery popularnych utworów. Zyskała błyskawiczny rozgłos, dzięki czemu już trzy lata później na półkach sklepowych pojawiła się jej debiutancka płytaPrzez 2016 i 2017 rok wokalistka zdobyła aż 9 wyróżnień płytowych (złote, platynowe i podwójne platyny) przyznane oficjalnie przez ZPAV. Jej klipy cieszą się dużą popularnością i we styczniu 2018 r. miały już ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Dodatkowo Instagram Sylwii jest drugim najczęściej obserwowanym profilem wśród polskich wokalistek.

Sylwia Przybysz przeniesie nas w magiczny świat podczas swojej nowej trasy koncertowej.  Usłyszymy jej największe hity, które pokochała młoda publiczność.

16 czerwca g. 18.00   NATALIA SZROEDER, GRZEGORZ HYŻY - teren obok hali POD DĘBOWCEM

Natalia Szroeder. Mimo zaledwie dwudziestu jeden lat jej dotychczasowe sukcesy sprawiły, że uznawana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Ze sceną oswajała się już od czwartego roku życia - wtedy właśnie wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”.

Przełomem w karierze Natalii było zwycięstwo w „Szansie na Sukces”, gdzie wykonała utwór „Cicha woda” z repertuaru Maryli Rodowicz. Później jej debiutancki singiel, „Jane”, został kaszubskim hitem lata. Krótko po pierwszym solowym singlu ukazał się duet nagrany z Liberem, „Wszystkiego na raz”, który otworzył Natalii drzwi do prawdziwej kariery, ale przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych w kraju, w tym między innymi: Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top, Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, Sabat Czarownic, Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Piosenka z miejsca podbiła listy przebojów i przez kilka tygodni z rzędu utrzymywała się wśród najczęściej granych utworów w kraju.

W maju roku 2013 ukazał się kolejny singiel w wykonaniu Natalii i Libera, „Nie patrzę w dół”. Podobnie jak poprzedni utwór, przez długi czas był najczęściej granym utworem w Polsce.
 Niedługo po tym, do sprzedaży trafił jej drugi singiel - “Tęczowy”, który trafił do rozgłośni radiowych w całej Polsce, plasując się w czołówce list przebojów. Nie minęło kilka miesięcy, a światło dzienne ujrzał kolejny solowy utwór Natalii, „Nie pytaj jak”, którego współautorką tekstu była sama wokalistka.

W październiku 2016 roku ukazał się krążek solowy Natalii, “NATinterpretacje”. Płytę tę, poza “Lustrami”, promowały jeszcze utwory “Domek z kart”, “Powietrze” oraz “Zamienię Cię”. Szczególny wymiar debiutanckiego wydawnictwa Natalii podkreśla fakt, że jest ona współautorką większości tekstów oraz muzyki, którą można usłyszeć na płycie. Ogromne zainteresowanie twórczością wokalistki oraz przychylność jej fanów potwierdzają dziesiątki milionów wyświetleń na platformie YouTube oraz ogromne zainteresowanie trasą koncertową promującą wydawnictwo.

W 2017 roku Natalia wzięła udział w dwudziestej edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałości udowodniła wszystkim, że oprócz talentu wokalnego posiada również talent taneczny. W maju, wraz ze swoim partnerem Janem Klimentem, zwyciężyła jubileuszową edycję tego najpopularniejszego w Polsce show, a wykonany przez nich finałowy taniec określony został najlepszym występem freestyle’owym wszystkich dotychczasowych edycji.

 W czasie trwania programu premierę miał czwarty singiel promujący debiutancki album „NATinterpretacje” – „Zamienię Cię”. W zaledwie trzy tygodnie od premiery teledysk do tego utworu przekroczył granicę trzech milionów wyświetleń na platformie YouTube, podbijając jednocześnie największe listy przebojów w kraju.

GRZEGORZ HYŻY  Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje w sposób, w jaki nie powstydziłby się nie jeden bardziej doświadczony artysta. Premiera debiutanckiego albumu „Z całych sił“ miała miejsce 27 maja 2014 roku. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzało 5 singli, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami ( ok 30 milionów odtworzeń klipów na youtube). Niezwykłą wrażliwość Grzegorza podkreślają także niebanalne polskie teksty, które oprócz samego wokalisty napisali m.in. Wojciech Łuszczykiewicz, Kamil Durski, czy wreszcie Karolina Kozak. Historią opowiedzianą na tym albumie jest niespokojna podróż przez rozmaite emocje... „Na chwilę” , „Wstaję” „Pusty dom” „Zagadka” czy "Pod wiatr" pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym. W 2017 roku wydaje „Momenty“. Miarą sukcesu drugiego albumu jest chociażby singiel „Pod Wiatr“, który osiągnął status Podwójnej Platyny z 22- milonową liczbą odtworzeń na YouTube, a „O Pani“ stała się najczęściej graną polską piosenką w polskich rozgłośniach radiowych w 2017 roku, sam album był nominowany do nagrody Fryderyki 2018 w kategorii „Naljepsza płyta Pop“.

W 2018 Grzegorz zasiada w fotelu trenerskim 9. Edycji jednego z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych programów muzycznych – The Voice Of Poland.

mk