Czar przedwojennego kabaretu

Spektakl, który jest próbą przywrócenia na polskich scenach niesłusznie zapomnianego kabaretu aktorskiego. Występują: Anna Guzik, Grażyna Barszczewska, Wojciech Wysocki, Albert Osik, Andrzej Deskur.

Dzisiejsza publiczność tęskni za wyśmienitymi tekstami, znakomitą muzyką i doskonałym aktorstwem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pan R.M. Groński skompilował wspaniałą i zabawną opowieść o charakterach damskich i męskich opierając się na tekstach przedwojennych autorów. Jednak jest to jak najbardziej współczesna historia, ponieważ te tematy nigdy się nie starzeją!

„Nikt tylko Ty”, „Sam mi mówiłeś”, „Wspomnij mnie”, „Słomiany wdowiec”, czy „Ach te baby”, to tylko niektóre szlagiery polskiej piosenki kabaretowej, które będzie można usłyszeć podczas przedstawienia. W spektaklu zobaczymy plejadę znakomitych, znanych i uwielbianych artystów. Cechą wyróżniającą tę sztukę jest elegancja zarówno repertuaru, aktorstwa, jak i scenografii. Niewątpliwą atrakcją jest muzyka wykonywana na żywo.

Na scenie Domu Muzyki pojawią się: Anna Guzik, Grażyna Barszczewska, Wojciech Wysocki, Albert Osik i Andrzej Deskur.

Spektakl ONE I MY. Dom Muzyki BCK. 1 grudnia, g. 18.00. Bilety w cenie 70 zł. R+ W sprawie miejsc na dostawkach prosimy o kontakt z numerami 33 8281645 lub 33 8281655.

opr. mk