Cyniczne córy Zurychu w BCK

Recital kabaretowy Artura Andrusa "Cyniczne córy Zurychu" w Domu Muzyki.  Bielskiej publiczności zaprezentuje się znakomity satyryk, dziennikarz i kabareciarz, twórca takich przebojów jak Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie, Piłem w Spale spałem w Pile, Glanki i pacyfki, czy Cyniczne córy Zurychu.

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej"

Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, komentator "Szkła kontaktowego" . W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpi ewa. Najczęściej o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach. Z takich opowieści i piosenek składa się jego Recital Kabaretowy. Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie. Najwyżej później wyjdziecie. Na pewno wyjdziecie, bo recital chociaż się nie zaczyna, to jednak się kończy.

.

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy:

Wojciech Stec – fortepian, gitara

Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon

Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet

Paweł Żejmo - perkusja

 

Artur Andrus z zespołem. Dom Muzyki BCK 15 maja, g. 18.00. Bilety w cenie 70 zł. R+. W sprawie miejsc na dostawkach prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Biletów BCK - 33/8281645 lub 33/8281655

 

 

opr. mk