Charytatywnie w Domu Muzyki

Już po raz 12. ludzie biznesu, samorządowcy i dziennikarze spotkali się w Bielskim Centrum Kultury, by wziąć udział w pokazie mody,z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z bielskiego Domu Dziecka.

Niektórzy z nich wspierają akcję od samego poczatku, wielu dołączyło dopiero w tym roku. Wszyscy działają charytatywnie, dlatego nazywamy ich Ludźmi Wielkiego Serca.

Tradycyjnie pokaz organizuje Lucyna Grabowska wsparta modelkami agencji Grabowska Models. Tradycyjnie pani Lucyna dba też o "familijną" atmosferę pokazu, prowadząc Galę. Towarzyszył jej znany z serialu W-11 Sebastian Wątroba.

Co prawda ferie, złe drogi i sezon grypowy sprawiły, że wiele osób - zarówno modelek i modeli jak i widzów, nie mogło dojechać, to jednak ci którzy dotarli do Domu Muzyki pozostawili znakomite wrażenia.

Jako pierwsze na wybieg wyszły dzieci, a póżniej już dorośli w pięknch strojach przygotowanych przez bielskie firmy. NIe zabrakło pokazu sukien ślubnych oraz występów artystycznych - tym razem zaśpiewały przedstawicielki bielskiej Szkoły Muzycznaj Yamaha oraz zatańczyli przedstawiciele szkoły tańca Cubana.

Zebraną kwotę - 32 800 zł przekazano na rzecz Domu Dziecka w Olszówce oraz Stacjonarnego Stowarzyszenia Hospicyjnego.

mk