Charytatywnie dla Tymonka

Mam przyjemność zaprosić Państwa na koncert charytatywny na rzecz 7 miesięcznego Tymonka Palczarskiego z Mysłowic.

Chłopczyk urodził się z nowotworem złośliwym oka i aby móc uratować jego zdrowie i życie, rodzice Tymonka muszą uzbierać kwotę 1 400 000 zł. Tak zostało wycenione zdrowie dziecka w klinice w Nowym Jorku, gdzie czeka na niego najlepszy specjalista w tej dziedzinie dr. Abramson. Dziecko nie tylko nie straci życia ale również ! wzroku! Rodzicom Tymonka na chwilę obecną brakuje jeszcze około 200 000 zł, by mieć pełną sumę. Poniżej przedstawiamy program, który udało się stworzyć na to wydarzenie. Mam nadzieję, że przyjemne połączymy z pożytecznym. Już nie raz miałam możność obserwacji w jak wspaniały sposób Bielszczanie angażowali się w podobne inicjatywy i pomoc.

Przez czas trwania imprezy towarzyszyć nam będzie Grupa Militaria, która przygotuje dla Państwa pyszną bezpłatną grochówkę (WOLNE DATKI - całość przeznaczona na leczenie dziecka). Na pewno spotkaliście się z tą grupą podczas imprez bielskich np. "Operacja Południe" czy defiladowe przejazdy samochodów wojskowych przez centrum miasta w stronę Błoni.

Podczas akcji przewidziane są również atrakcje dla dzieci - malowanie buziek przez artystów, balony etc.

Ponadto doskonała muzyka.

Swą obecnością zaszczyci nas zespół rockowo-jazzowy SIS ze wspaniałym wokalem Justyny Puchałki, NCB EKIPA z kochanym MC Sonarem Olim i resztą genialnego bielskiego składu, zaśpiewa dla nas Patrycja Pasierbek, swą obecnością zaszczyci Bielska Szkoła Tańca Quick Dance - która swą działalność prowadzi od 1959 roku i jest największa placówką na Podbeskidziu.

Na koncercie będą sprzedawane CEGIEŁKI na rzecz Tymonka w kwocie 10 zł w jednej z częsci programu zostaną rozlosowane 3 nagrody za ich zakup.

PROGRAM:

14:00 Rozpoczęcie

14:33 – 15:15 Patrycja Pasierbek - wokal i niespodzianka!

14:00 – 17:31 POKAZ Militaria/ grochówka do wyczerpania :)

14:07 – 17:30 Malowanie buziek dzieciom

15:32 – 16:33 Koncert zespołu SIS

16:30 – 16:50 Losowanie nagród a także aukcja obrazów

17:15 – 18:46 Spontaniczne tańce z zespołem Quick dance

19:00 – 20:30 EKIPA NCB

20:30 Pożegnanie i podziękowanie

Przez cały czas trwania imprezy będą zbierane wolne datki do puszek dla Tymonka

Całość zebranej kwoty zostanie przelana na konto fundacji Rycerze i Księżniczki, które opiekuje się małym Tymonkiem.

Nagrody w losowaniu to: Piękny i pyszny tort ufundowany przez cukiernie Gęsi Pipek :) Płyta z autografami zespołu NA TAK finalisty ostatniej edycji MUST BE THE MUSIC, a także piekny obraz malowany techniką olejną.

CAŁĄ IMPREZE UWIECZNI NA ZDJęCIACH FOTOGRAF WOJCIECH ROSEGNAL ♥

12 czerwca, Park Słowackiego, obok BCK