Champions of Illusion

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

 

W związku z tym postanowiliśmy zorganizować ogólnopolskie tourne najlepszych iluzjonistów z najpopularniejszej grupy magików "Champions of Illusion".

Zespół ten powstał w 2015 r. z inicjatywy świetnego ukraińskiego iluzjonisty Jurija Monchaka i gwiazdy weneckiego festiwalu iluzji , Włocha Paola Lombardii. 

Od tego czasu sukcesywnie koncertuje po całej Europie i Stanach Zjednoczonych.

Prezentuje dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki , a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają "magiczności" całemu przedsięwzięciu.

Impreza ma charakter interaktywnej gali teatralnej i jest skierowana do całej rodziny , także bez względu na wiek każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Nasi artyści prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność. Tej imprezy nie można przegapić !!!

Startujemy już 21 lutego o godzinie 18.00 na scenie Bielskiego Centrum Kultury

Bilety w cenie: 120, 100 i 80 zł.

mk