Bożyszcze kobiet

Plejada gwiazd. Piotr Gąsowski w roli bożyszcza kobiet. Podczas spektakli, które będą prezentowane 13 marca w Domu Muzyki wystąpią także: Hanna Śleszyńska, Anna Dereszowska i Anna Modrzejewska

Opis spektaklu

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie - dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny. Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy ale i pewniejszy siebie - każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia.

Obsada:

Piotr GĄSOWSKI, Hanna ŚLESZYńSKA, Anna DERESZOWSKA, Anna MODRZEJEWSKA.

Bożyszcze kobiet. 13 marca, g. 17.30 Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 80 i 70 zł. Bilety: zamówienia zbiorowe - tel. 531531003. Sprzedaż indywidualna - kasa BCK.

opr. mk